Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj, ha a porcba...

Mennyire fáj, ha a porcba lönek fülbevalót?

Figyelt kérdés
Már van a balban 2, a jobban 3, és azon gondolkodom, a porcba is fúratok egyet. Egy mazó pillanatomban. Bírom a fájdalmat, de mégis mire számítsak? A 3. félig porcba ment, az csak kicsit zsibbadt, de nem fájt. Tapasztalatok? Ennél rosszabb? Ja és szúranti vagy lövetni?

2013. aug. 30. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

én lövettem, de az nem fájt. kicsit se :) viszont egy barátnőm ékszerésznél lövette és neki nagyon fájt(meg is akadt )... szóval érdemes kozmetikushoz menni lövetni.

azonban nekem ez nemrég beforrt, pedig már jó pár éve lövettem, szóval én is készülök, de most szúratni fogom valószínű (mert piercing nem fért bele)

2013. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
PORCBA NE LÖVESS! Benne van a pakliban, hogy eltörik közben a porc, persze nem garantált, de szerintem nem éri meg a kockázatot... Ha szúratod, csak kicsit fáj, ellenben ha lövésnél véletlenül megreped/eltörik a porc, az nagyon fájdalmas, örök életedre ott lesz egy pukli és mindig érzékeny lesz a fülednek azon része.
2013. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem lövesd,nekem is úgy volt,0 perc alatt megvan,és nem is fáj egyáltalán,csak picit elzsibbadt
2013. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem szabad lövetni. Barátnőm lövette, eltört a porc és azóta érzékeny neki, plusz iszonyat csúnya, mert ilyen porckinövése is lett tőle.

Én szúrattam és nagyon szép a lyuk.

2013. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem tragus piercingem van.Nem volt valami kellemes,de nagyon gyors volt mert szúrták.

[link]

2013. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!