Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fáj a porcba lövetni...

Nagyon fáj a porcba lövetni fülbevalót?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég szeretnék, mindkét fülemben van 3-3 fülbevaló de szeretnék folytatásként is csak ott porc van és nagyon félek, hogy fáj.
2012. dec. 29. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban semmit nem éreztem, amikor átszúrták.. egy szúnyogcsípés volt. :) Utána fájt csak, de még élek szerencsére.
2012. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
éértem...és szúratni vagy lövetni érdemesebb?
2012. dec. 29. 13:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Szúratni, mert a lövés rongálhatja a porcot.
2012. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lövettem anno, a szúratáshoz túl beszari vagyok. :D Nekem az 5. lyuk van a porcban. Talán egy nagyon kicsit jobban fájt, mint a sima, de egyáltalán nem volt vészes. Viszont lassabban gyógyult.
2012. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyu, ez lelki alapon is megy, attól is függ, mennyire rajongsz azért, h olyan piercinged legyen. ;) Ha úgy mész el, h minden vágyad, meg se érzed. Én se éreztem meg az industrial SZÚRÁST, pedig mindenki ott ijesztgetett, h baromira fog fájni, meg h mekkora kín. És nem vészes :)
2012. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én lövetni voltam, de ömlött a vér a fülemből, ezért nincs is sajnos, úgyhogy inkább szúrasd!
2012. dec. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tragus piercing van a fülemben, szúrták és egyáltalán nem fájt, érzéstelenítve volt. Ha piercingesnél csináltatod, akkor a felső porcban lévő (helix) piercinget is érzésteleníteni fogják. Mindenképp ezt ajánlom a lövés helyett, mivel az roncsolhatja a porcot és sokkal lassabban gyógyul.
2012. dec. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem érzéstelenítették, mert azt mondta, h csak injekcióval tudná... le se jegelte (industrialos voltam)
2012. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!