Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért költenek a nők MŰkörömre...

Miért költenek a nők MŰkörömre? Mire jó? Mi haszna van?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
valaki nem tudja megnöveszteni a körmét, mert folyton letörik/beszakad neki, ha egy picit is hosszabb. így nekik is lehet hosszú (azért nem kilométeresekre kell gondolni) körmük. egyik barátnőm pl. azért rakatott, hogy ne tudja rágni a sajátját, és le is szokott így a körömrágásról:) személyszerint nekem nem tetszik a műköröm, de a rövidebb fajta lehet dekoratív, ha megy az illető stílusához.
2009. okt. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint sosem voltam az a tipikus csajszi!Jó a hajam ugye folyamatosan festve van/volt/lesz a szemem is festem,de azon kívül mindig fekete körmökkel jártam(stílusomnál fogva),de egy barátnőm nyáron felépítette nekem zselével,mondjuk sosem volt erős körmöm!

Megtetszett,megrendeltem hozzá mindent,neten utána néztem hogy kell és mit kell!Most már nem csak saját magamnak,másoknak is készítem,lassan kezdem a tanfolyamot!

2009. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én tavaly rakattam fel elöször, karácsonykor, de a nagytakaritásnál letört..nah most vettem rá magam 1 év után egy újra..

én nekem azért KELL mert folyamatosan letörik, KETTÉVÁLIK, betörik az igazi...

nem olyan hegyes boszorkánykarmok, nem is km-es, de nagyon szép szerintem, és így legalább nem fáj minden 2. héten mert betörik a sajátom..

Bár kicsit drágállom, de se nem iszok, se nem dohányzok , akkor legalább ennyi "luxuscikket" megengedek magamnak...

2009. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azis igaz amit a többiek leírtak, de végsősoron azért is csinálnak ilyesmit a nők mert tetszeni akarnak a pasiknak.. énis akartam műkörmöt régebben de nem volt rá pénzem úgyhogy inkább leszoktam a körömrágásról és megnövesztettem a sajátomat, és sokkal jobb mintha mű lenne ^^ szép fekete és jó hegyes.. :)
2009. nov. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szesze ***** válasza:
Azt hiszik igy jobban tetszenek a pasiknak...szerintem nem. Az egesz az onbizalmon alapszik
2009. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

OhhHHhH te jó ég...Ezerszer bocsánat,de egyáltalán nem a férfiaknak akarnak tetszeni hanem maguknak,és ponthogy a többi nőnek.

Életemben nem hordtam műkörmöt,de ezt még én is tudom.Ha én műkörmöt tetetnék azért tenném mert tetszik,vagy hogy kérkedjek vele a barátnőimnek.Csak azok tetetnek műkörmöt a pasik miatt,mert azt HISZIK szegények,hogy ez mindegyiknek bejön.Ergó semmit sem értenek a másik nemhez.

Mindennek a világon van haszna(Vazze'...)(amit már leírtak+)

PÉÉÉÉNZ!!!

PÉNZT HOZ A HÁZOOOOOOZ!!!NAGY ÜZLET A MŰKÖRÖÖÖÖM!


A focinézésnek mi értelme,haszna van?

-Szórakozás+pénz a jegyekért.

A műkörömnek?

-Gyönyörködtet+segít a problémákon+elfedi a csúnya körmöt+pénz

2010. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát figyu, szerintem akad olyan pasi akinek tetszik.( én irtam a hosszú fekete hegyes körmöt, bár ez igazi) A páromnak is bejön a hosszú körmöm, külön értékeli a mintákat is amit ráfestek . :)
2010. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igen-igen tudom hogy vannak akiknek kifejezetten tetszik,de azért ismerd el,a pasi nem a műkörömbe fog beleszeretni...
2010. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem abba szeret bele :)
2010. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Naa,tudod hogy értettemxD
2010. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!