Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés műkörömre lehet körömla...

Zselés műkörömre lehet körömlakkot festeni és azt le lehet mosni körömlakk lemosóval?

Figyelt kérdés

nagyon sok körömlakkom van, de sajnos a saját körmöm nagyon ronda, járok műkörmöshöz, de arra gondoltam, h mi lenne ha csak színtelen zselé lenne a körmömön én meg festegetném.

szerintetek jó ötlet?


2011. jún. 26. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet,nekem is volt már rajta csak zselé amire rákentem egy lakkot sokáig tartósan megmaradt rajta ,és lehet hogy olcsóbb ha csak egy zselés réteget kérsz majd otthon magadnak kifested.ÉS lejön körömlakklemosóval.
2011. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérheted így. lehet lakkozni, és a lemosó nem tesz kárt a körömben. de azért acetonmentes legyen.
2011. jún. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2011. jún. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!