Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Számít nektek a parfűm márkája?

Számít nektek a parfűm márkája?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy inkább nézitek a csili-vili üveget és a márkanevet, vagy az illat után mentek?
2009. okt. 29. 20:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
szerintem egy parfümnek nem a márkája számít hanem az illata:P nekem is van márkás is meg sima is de van hogy a sima jobb mindt 1 akármilyen márkájú
2009. okt. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
nem csak az illat 100forintos boltba voltamm és vettem megkérdezték hogy milyen márkály nem puma vagy adidas
2009. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mivel tapasztalatom szerint a márka és tartósság összefügg, így számít!
2009. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim szerint a márka nem egyenlő a jó minőséggel ezért nem is érdekel.
2009. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Számít igen. Elég igényes nő vagyok.
2009. nov. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem számít, főleg, mióta próbáltam az fm parfümöt, ami egy rakás szar. Először fmben volt meg a parüm utána eredetiben. Hát zongorázni lehet a különbséget. Nem csak tartósabb de jobb is az eredeti bár hasonlít.

AMúgy ez nem hirdető oldal.

2009. nov. 15. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kötelezö speed nem tudom milyen kép,miféle oldal ez?Még regisztràlni se lehet normàlisan....
2009. nov. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Tőlem lehet egy kínai bóvli márka is, ha nagyon jó az illata! És ha kérdezik, hogy mivel vagyok befújva meg is mondom, hogy mivel.. Nem hantázok, hogy Paris Hilton parfüm, amikor lent vette az aluljáróba és az van az üvegre ráírva, hogy Pariz Hilton.
2009. nov. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a márka számít, hanem az hogy ne hamistvány legyen, hiszen hogyha egyszer beválik egy jó illat (ami eredeti), és utána innen-onnan- (jóval olcsóbban!)megtudnád szerezni ugyanazt a márkát és ilattot, akkor ott valami bűzik(és az nem a parfüm lesz :)), valamint lehet hogy nemis ugyanazt az illatot kapod vissza...ezért szerintem érdemes ikább drogériákban (DM, Rossmann, Douglas,Müller....) vásárolni.Az üveg forma meg tök mindegy...
2009. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!