Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Számít nektek a parfűm márkája?

Számít nektek a parfűm márkája?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy inkább nézitek a csili-vili üveget és a márkanevet, vagy az illat után mentek?
2009. okt. 29. 20:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem számít, egy márkás parfüm sokkal jobb minőségű, tartósabb, és természetes alapanyagokból készül. Az üveg szépsége már nem érdekel, amiatt sosem vennék meg egyetlen márkás parfümöt sem.
2009. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

márka nem számit,csak az illat

de általában márkás parfümöknek van jobb illata

üveg kinézete meg...

a pacsuliknak szebb üvege van,hátha többen veszik

2009. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Csak az illat után megyek...
2009. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

csakis márkásat!! az első kommentáló érveivel!

az üvegre térve pedig a bnőim videokazettának "csúfolják" a Gucci Rush parfümöm "üvegét" ami nem is üveg:D:D meg tényleg nagy, sok helyet foglal de mit számít?:D

2009. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem számít a márka is
2009. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem nem számít a márka, se az üveg (bár valószínű azt veszem le először a polcról, aminek tetszik az üvege..) csak az illat. Mostani parfümöm is asia centerből van, 1200 ft volt és jó gyümölcsös illata van. úgyse látja senki honnan van, csak az illatát érzik. Mondjuk az igaz, h nem olyan tartós
2009. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20:47 Első vagyok, és nagyon egy húron pendülünk: nekem is van Gucci Rush parfümöm, és szerintem is igen ronda a doboza:-)
2009. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
a márka nem. ha tetszik az illata, és az ára is, akkor megveszem. =)
2009. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
illat ez egyértelmű.persze megnézem h férfiaknak wagy nőknek wan e. xD
2009. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat)

általában azt szűröm le, hogy az illat a fontos)

nos én FM parfűmözöm már május óta, kedvező ár az illat ugyanaz.ha bővebben érdekel, vagy ha karácsonyra ajándékba szeretnél parfűmöt adni, kapni, nézd meg az oldalam), vagy dobj egy emilt)


brutalteam.hu/illatok

2009. okt. 30. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!