Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb piercing...

Melyik a legjobb piercing utókezelő?

Figyelt kérdés
Piercing utókezelőt keresek az 1 éve nem nagyon gyógyuló conch piercingemre..

2013. aug. 12. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Octenisept-50ml 1500ft, de nagyon jó. legalábbis az én piercingjeimen sokat segített.
2013. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én conch piercingemen csak az Oxycort segített.
2013. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Szóval ezek a gyógyszerek többet érnek mint például azok a készítmények amik konkrétan piercingre vannak? Például a H2Ocean meg hasonlók?
2013. aug. 12. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az Octenisept vált be. Mifelénk az 50ml-es 1800Ft, de a kórház melletti patikában lehet kapni 250ml-es kiszerelést 2100Ft-ért. :)

Ezt a nagyot szoktam venni, mert kb. havonta berakatok egy új piercinget, így sokat használok.

A conch lassan gyógyuló fajta, de azért egy év alatt illett volna helyrejönnie. Mutattad már piercernek?

2013. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen. nem mondott semmi értelmeset..igazából ugy szokott lenni hogy kábé 2 hétig jó aztán utána megin megdagad aztán megin két hétig jó aztán megin megdagad szóval ja..meg most szúrattam septumot is ugyhogy akarok venni valamilyen cuccot mer az is lassan gyógyul
2013. aug. 13. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!