Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most divatos válltáskákról iskolába?

Figyelt kérdés

Már láttam másokon is, de mindenki mintha "vonszolná". Nekem sosincs sok cuccom. Így is kényelmetlen lenne?

Ehhez hasonlóra gondolok:

[link]



2013. aug. 5. 12:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mert aki nem divatos az nem ad magára...

A divat nem jó dolog,nincs is irritálóbb annál mint amikor az ember elveszíti az egyéniségét a divat miatt,hülyétkapok attól amikor ott áll egymás mellett egy csomó lány és szinte teljesen egyformák.

A közösség az miatt ítél meg hogy milyen ember vagy,sosem követtem a divatot de mindig népszerű voltam,sokan keresik a társaságomat úgyhogy gyenge érvelés.

2013. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Természetesen mindenkinek más a véleménye, és ez így van rendben.

Szerintem sem jó, amikor valaki vakon követi a trendet, de a divat nem erről szól.

Pontosan, ahogy mondtad, valaki nem attól lesz egyéniség, hogy divatosan öltözködik. Éppen ezért el sem veszítheti az egyéniségét ezzel.

A divatot nem lehet teljesen figyelmen kívül hagyni, hacsak nem te magad varrod a ruháid, hiszen a boltokban mind-mind csak olyan ruhát tudsz vásárolni, ami éppen valamennyire megfelel a trendnek.

De ennek a témának a boncolgatása már egy teljesen más kérdés. :)

2013. aug. 6. 14:25
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ilyenem: [link] converse csak formára hasonló, converset nehogy vegyél!!!) meg van egy hátizsákom

én úgy oldom meg h amikor könnyű nap van akkor oldaltáskát viszek amikor nehéz akkor hátizsákot. Meg mi a munkafüzeteket, rajzkömyvet, hittankönyvet(katolikus suli) benn hagyjuk a szekrénybe, igaz el kell dugnunk a tesizsákok mögé mert ha az ofő meglátja a könyv sarkát akkor kopakolja az összes szekrényt és hazaviteti velünk...igaz másnap ugyanúgy bepakoltunk...:DD

2013. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Not Found...:/

Ez okos gondolat :) Nekem szinte minden nap könnyű nap van, mert én is bent hagyok rengeteg cuccot, csak a házit viszem haza:D Szerencsére nálunk nincsenek ilyen szabályok, a tanárok örülnek ha valaki így oldja meg. Csak akkor nem jó, amikor valamit véletlenül bent felejtesz a szekrényben és nem tudsz másnapra tanulni...

2013. aug. 7. 14:35
 15/18 anonim ***** válasza:
[link] -tessék
2013. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ja és a björn borg az jó, nekem is az van
2013. aug. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én nekem 4 éve van egy óriás sportos Budmilom. És mindig csodáltam a pi.satáskás lányokat. :D Van egy akkora méretű táskám, mint amit linkeltél, és belefér 3db A4-es nem spirálfüzet, illetve a két magyar könyv, fél literes flakon, 1-2 szendvics, de tolltartó már nagyon nehezen. Ezt tapasztalatból mondom, csak ezen a napon vittem magammal ezt a táskát. :D

Ha ilyet akarsz, akkor egy mérettel nagyobb fektetett táskát vegyél, abba picit több dolog fér, de ugyanúgy kényelmetlen, mint az összes oldaltáska.

Ha van rá lehetőséged, várd meg a tankönyveket és az órarendet, és gondold végig, hogy mennyi cuccod lesz naponta.

2013. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ! :)

Végül batyu-szerű zöld hátizsákot vettem, és sokkal jobb, mint egy válltáska...

2013. aug. 22. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!