Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most divatos válltáskákról iskolába?

Figyelt kérdés

Már láttam másokon is, de mindenki mintha "vonszolná". Nekem sosincs sok cuccom. Így is kényelmetlen lenne?

Ehhez hasonlóra gondolok:

[link]



2013. aug. 5. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 könyv van benne meg 1 db füzet, már akkor is nehéz egy vállon cipelni. Suliba legjobb a hátizsák.
2013. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Amikor új eszközt/ruhadarabot/egyéb dolgot választasz, sose a divatot vedd figyelembe elsősorban, hanem a saját egészséged és kényelmed helyezd előtérbe. Lehet esetleg kinevetnek, de hidd el, 10-20 év múlva még talán pont te fogsz rajtuk nevetni, hogy nincs még gerincferdülésed, leesett vállad, meg izületi problémáid. :)
2013. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
kényelmetlen lenne,ebben a fajtában alig fér el valami,ha hordasz magaddal kaját és innivalót gyakorlatilag döntened kell hogy azokat viszed vagy pedig a könyveket/füzeteket,de abból is max 3-4 db fér bele
2013. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :) Akkor inkább másfajta táskát veszek magamnak.


Thankyou: Igazat adok Neked, de nem teljes mértékben. Azért nem mindegy, hogy kinevetnek vagy sem. A mai világban nem lehet csak a saját kényelmem az előtérben. Az iskolában igenis számít a megjelenés, az öltözködés, a drága holmik. Nem döntő, egyáltalán nem erről van szó. De ezek a dolgok mindenhol számítanak. Aki minden nap közösségben él, az tudja ezt.

2013. aug. 5. 13:11
 5/18 anonim ***** válasza:
Túldramatizálod a dolgokat,most érettségiztem,az osztályomban jó ha 3lánynak és 2fiúnak volt hasonló táskája,a többiek mind hátizsákfélét hordtak.
2013. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Értelmes ember nem ad arra, hogy ki röhögi ki CSAK AZÉRT, mert épp nem trendi. Túldramatizálod. (más kérdés az, ha vki teljesen igénytelen, és azért nézik ki, azt aláírom, de nem szabad átesni a ló túlsó oldalára, és zombiként követni a divatot, mert jajj, csak meg ne szóljanak)


Egyébként ha tényleg kevés a cuccod, akkor oké.

2013. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Világ életemben hátizsákos voltam. Csak 12-be hordtam válltáskát de lányosan elegánsat nem ilyeneket és csak azért mert ipadon jegyzeteltem és nem volt szükséges semmi füzetre meg hasonlók. Amúgy egészségtelennek tartom.
2013. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én sem látok sok ilyen táskát, nem kell aggódni. :)

Köszi a tájékoztatást, de szerintem egy klasszabb hátizsák is tud ugyanolyan divatos lenni, mint ez a gagyi max. 2 könyves cucc, amit linkeltél, és sokkal kényelmesebb is. :)

No meg próbáld meg beadni a tanároknak, hogy azért nem hozták könyvet, mert a divatos táskádba nem fért be. :D

2013. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Én is láttam a suliba, hogy sokan váltáskát hordanak, gondoltam kipróbálom egy nap azzal megyek.

Nos, este bepakoltam. Reggel induláskor a vállamra tettem, de nagyon nehéz volt ezért átpakoltam a hátitáskámba.

Voltam már suliba váltáskával, de fájt a vállam/hátam tőle. Inkább megyek hátitáskával. Sokkal kényelmesebb, több minden belefér és egészséges.

16L

2013. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Egyébként én nem azt mondtam, hogy ha nincs ilyen táskám, akkor kiröhögnek. Csak azt, hogy VALAMENNYIRE figyelni kell arra, hogy mi éppen a divat, nem szabad és nem is lehet teljesen figyelmen kívül hagyni. Egyrészt, mert a közösség valamennyire eszerint is fogad el, másrészt, mert a divat jó dolog, ha valaki ad magára.


Én egyszerűen csak érdeklődtem, hogy kinek mi a véleménye róla.De látom, hogy nem igazán nagy siker, úgyhogy másfajta táskát veszek magamnak.

2013. aug. 5. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!