Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az, hogyha kisminkel...

Miért van az, hogyha kisminkelem magam: alapozó/bb krém, szemhéjtus és spirál, cicababás vagyok, míg smink nélkül aranyos?

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 16:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt egy ruhámnál figyeltem meg, különböző a hatás és nagyon durva :D
2013. aug. 2. 16:45
 2/5 anonim ***** válasza:
azért mert kisminkeled magadat,gondolom túlzásba viszed és ezért van ilyen összhatás,a legtöbb embernél így van
2013. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem viszem túlzásba... Nem fél kiló sminket teszek magamra
2013. aug. 2. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

nem kell fél kilót magadra rakni

nekem is azt mondják hogy a szemceruza már túlzás de ezen kívül csak spirált használok,semmi rúzs vagy púder

amúgy a tus a legtöbb esetben elég látványos,úgyhogy kelthet ilyen hatást,megnézel bármilyen tusos sminket azt látod hogy mennyivel cicababásabb a lány tussal mint nélküle

2013. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem azért, mert túl sok sminket teszel magadra. Azt tanácsolom, enyhébben fesd magad. Bár lehet, hogy azért észleled magadon ezeket, mert hát ugye mindenkinek más illik, az is meglehet, hogy neked nem jól áll a smink, és "aranyosabb", szebb vagy anélkul. Kérd ki a barátaid véleményét, hogy szerintuk hogy vagy szebb/jobb:sminkkel vagy anélkul. Remélem, segítettem. ;)
2013. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!