Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ebay-en hogyan kereshetnék rá...

Ebay-en hogyan kereshetnék rá a hamisított dolgokra?

Figyelt kérdés
Pl. Michael Kors óra, Bvlgari gyűrű, stb. Ezeket ugye Vaterán, vagy az ilyen Facebook-os rendelős oldalakon árulják, de itt oda van írva, hogy MK, Bvlgari, stb., általában az is, hogy replika, na meg az árából is kiderül. Ebay-ről viszont az ilyen oldalaknál is sokkal olcsóbban lehet mindent megvenni, de ha rákeresek ezekre konkrétan, akkor csak az eredeti több száz, több ezer dolláros termékeket adja ki, hamisítványt soha. Hogy lehet őket megtalálni? Próbáltam már simán "gold watch" címszóval, de úgy sem jöttek ki MK replikák. Nem szeretnék egy ilyen FB. oldalon több ezer forinttal többet fizetni érte, hogy aztán az eladó zsebre rakja. Sok ruhám is van Ebayről, amit az ilyen eladók 4-5 ezerrel is többért árulnak, mint amennyiért én megrendeltem, pedig ugyanaz, csak ugye nekik ez a haszon.
2013. júl. 29. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Beállítottad, hogy Price + shipping: lowest first?

Mert nekem így egyből kiadott egy csomó olcsóbb (gondolom akkor replika) Michael Kors órát, igaz licitesek.

Amúgy érdekes, ha a replicate-t utána írom, akkor semmit nem ad ki. A Buy It Now-nál meg 5-6000nél kezdődnek az órák.

2013. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, mindig beállítom, de nem szokott kiadni semmit, csak az eredeti termékeket. Bvlgarit valamelyiknap találtam, de sima Swarovski Ring-ként van fent, (Fashion, Gold, Crystal, stb. jelzőkkel), márkanév sehol.
2013. aug. 5. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!