Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok a Westendbe venni...

Hol tudok a Westendbe venni ODM Jelly szilikon órát, ami nem hamisított, hanem rendes, hivatalos? És ez kb milyen árban van?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 21. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem fogsz venni a westendben. Én még egyetlen üzletben sem láttam. Én is csak rendeltem, de jó lenne tudni hol lehet venni.
2011. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
apacsba talán... de am én tok 2ezerért rendelni,de 2-3hét a várakozás..
2011. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ilyet 1500-2500-ért árulnak mindenfele, gondolom pesten is.

És nem hamisítványok, mivel ez az egész márka amolyan olcsó koppincs verzió, amennyire tudom. Szóval az Ice Watch meg társainak a gagyibb verziója (na nem mintha többet kiadnék egy ilyen hülyeségért. xD 25ezret, olyan óráért, amit jövőre már ciki lesz felvenni?! hahhh!)

apacs, eldorádó és hasonszőrű üzleteket nézd át, kisebb bizsuboltokat, biztos találsz.

2011. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem koppintás mert máshogy néz ki, másrészt meg már korábban megjelent mint a többi.
2011. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyébként nem az ODM az eredeti hanem a "Milano" márkájú

[link]

2011. júl. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
West End közepén azt hiszem aluljáró szinten vannak ilyen középre kirakott kis bódék, ahol bizsukat meg kütyüket lehet venni. Ott vannak toolate órák.
2011. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
írd be google-ba:ODM Jelly Szilikon Óra és már vannak fent 700ft-ért de az csak PayPal fizetéssel. Vannak fent postával 1300+375 a posta... szóval olcsóan vannak fent. Én nekem barátomnak a barátja rendeli 1000ftért.
2011. aug. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mxdobdmeg válasza:

az odm mag a jelly két külön márka ! egyiket se vedd főleg ne azt amire ss.com van írva !! mind sz*r ! kb 1 hónap alatt kitágul a számlapmellet , elgyengül véletlen kezet mosol benne , és b*szhatod !!! ha már mindenképpen ilyet akarsz akkor csakis mílano márkát vegyed van rá gari vízálló ütés , és por , na meg jobb minőség , hipoalergén fém a hátulja , viszont a legolcsóbb helyen is 3950 , annál olcsóbb hamisítvány ! Piacon nem kapsz milánót , de még az ss / odm / jelly -t is hamisítják


Bp-n az örs vezér terén a sugárba kapsz a bowling elött a jobb oldali órásnál/ajándékosnál , vagy az árkádba az apacsba , de ott szegénykés a választék !

2011. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én Pécsen az Árkádba vettem a playboy nyuszis boltba.3000ezer forint volt de szerintem ha egy kicsit drágább az nem baj
2011. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!