Smink tippet addnátok?

Figyelt kérdés

Zöldes-barnás a szemem, de inkább zöld. Sötétbarna a hajam és fehér a bőrszínem. Milyen szemfesték állna jól? Próbáltam már a fehéret, zöldet, lilát és hát mindegyik jól állt, de nem tudom, hogy melyik a legjobb a szemem színéhez:S

Milyen színt szoktatok használni?

Kösziii:)


2013. júl. 29. 19:01
 1/5 A kérdező kommentje:
O és mivel tehetném nagyobbá a szemem? A fekete szemceruza az tényleg nagyobbítja?
2013. júl. 29. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Fekete az pont,hogy össze nyomja. Nekem is zöldes barnás igaz én most már csak szemspirált használok,de nagy sminkelős korszakomból imádtam a barna színeket,és a zöldet illetve a lilát is. Ezeknek is rengeteg árnyalata van. én kizárólag a sötét lilát kerültem messziről. Nekem a barnás árnyalatok voltak a kedvenceim
2013. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És a fehér? Eddig úgy tudtam, hogy a fekete ceruza kiemeli:O

Akkor milyen ceruza emeli ki?

Ám köszi a választ:D

2013. júl. 29. 19:13
 4/5 anonim válasza:

A földszínek mellett bátran használhatják a zöld szeműek a sötétebb barnás színek is, vibráló lesz tőle a tekintet. Jó választás még a lila, arany, smaragdzöld, kheki, grafit szürke és persze az elmaradhatatlan fekete.

Zöld szemű lévén szeretem, amikor grafit szürkével és feketével van kifestve a szemem, ez nagyon elegáns, alkalmi, megfelelő ruhával kissé decens. A smaragdzöld, lila találkozását fekete mélyítéssel egyszerűen tökéletesnek érzem. Tündöklő lesz tőle a szemszínem, a fáradtságnak pedig egy szempillantás alatt lőttek. Zöldes árnyalatok a szemhéjamra, alulra pedig a lilás színek - nekem így tetszik a legjobban. Bármilyen furcsa, bártan lehet zöld szeműeknek zöldet használni, például a kheki a smaragdzölddel és feketével kombinálva istenien mutat. Nagy kedvencem még a mályva és a barna találkozása, ha valamitől, akkor ettől igazán vibráló a szemem. Egy kis fekete a szempillatőbe és bármilyen alkalomra megállja a helyét ez a smink.



am innen szedtem: [link]

2013. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 30. 07:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!