Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zsíros pattanásos bőrre BB...

Zsíros pattanásos bőrre BB krém vagy inkább alapozó?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok és már kb. 12 éves korom óta küzdök a pattanásokkal és az utánuk maradt hegekkel. Az arcom nagyon zsíros most így nyáron annyira nem veszélyes a helyzet(mármint a pattanásokkal) de télen szörnyű! Járok kozmetikushoz bőrgyógyászhoz meg minden és látható is a javulás de a hegeket és az esetleges pattanásokat és az elég sok miteszert szeretném valamivel elfedni. Mit ajánlanátok?

Mostanában elég sokat lehet hallani a BB krémekről esetleg vannak olyanok amelyek ilyen bőrtípusra lettek kitalálva és a fedésük sem a leggyengébb. Megmondom őszintén alapozót nem igazán szeretnék használni!

Előre is köszönöm a válaszokat! :D


2013. júl. 7. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Max factor CC krémre. Olyan mint a BB csak jobb a fedése! Eddig csak jókat olvastam róla! Nekem is állati pattanásos a bőröm már 9 éves korom óta... Suliba alapozót használok, de ha incs fontosabb dolgom, akkor BB-t és korrektort :)
2013. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg a bőrgyógyászodat vagy a kozmetikusodat, akik ismerik a bőrödet, hogy melyiket ajánlaná? Márkát is tudnának mondani esetleg.


Amúgy mindennapos használatra BB krémet javasolnék, különlegesebb alkalmakra alapozót. Viszont mivel problémás a bőröd, én nem drogériában keresném egyiket sem. [Vichy, La roche posay - én az utóbbit használom, erős fedésű alapozó, ami gyógyszertárban kapható és elméletileg nem okoz pattanásokat.]

2013. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!