Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Dm, Rossmann-ban tudok...

A Dm, Rossmann-ban tudok venni sminkecseteket?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor esetleg tudnátok ajánlani egy másik üzletet, ahol kapok? Illetve, ha igen, akkor milyen árban vannak és milyen minőségűek? Laposecsetet, satírozóecsetet, tusecsetet keresnék.

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. júl. 6. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, tudsz venni.
2013. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, eddig csak jó minőségűeket vettem pl. ajánlom az essence-t hihetetlenül jó áron juthatsz hozzá és a minősége is kifogástalan.
2013. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha normális ecsetekre vágysz ajánlom a mac ecseteit.Igaz,hogy nem a legolcsóbbak de nem dobják fel a pacskert 2 hét után.
2013. júl. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az essence ecsetek kb. milyen árban vannak?
2013. júl. 7. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:
5-800Ft körül vannak. Az enyémek már hónapok óta megvannak és nincs rájuk panaszom, szerintem nem érdemes drágábbat venni ha sokkal olcsóbban legalább annyira jó minőségűt kapsz.
2013. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk van a Rossmanban sminkecset. Az applikátor a legolcsóbb, 200 Ft, a legdrágább ecset 1000 valamennyi.
2013. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Ment a zöld kéz!
2013. júl. 9. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

én a rossmannban púder ecsetet vettem több mint egy ezresért. alig használom de itt ott már állnak ki belőle szálak.

szerintem nem éri meg egy ecsetért kidobni ennyit. én már bánom :s ecsetkészletet éri meg jobban!

2013. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!