Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mirabel gél-lakkot ismeri vki?

Mirabel gél-lakkot ismeri vki?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2013. jún. 19. 09:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla. De számtalan ismert, normális minőségű márka van, miért nem azok közül választasz?
2013. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én már választottam, volt is ami bevált.


Ettől függetlenül kíváncsi vagyok olyanok véleményére, akik ismerik ezt!


Ne haragudj, de a válaszodban semmi sem válasz az én kérdéseimre. Okom van, h feltettem ezt a kérdést.

2013. jún. 19. 12:25
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont olyan ,mint a többi kínai cucc. A nyíregyházi cég saját kiszerelésű géllakkja, tizenkettő egy tucat kategória, és az ára sem valami kecsegtető. Ugyan ezeket megkapod az ázsia centerben, vagy az ebay-en, csak olcsóbban.
2013. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jajjjj... köszönöm.


Hát ez nem valami jó.

Kínos, hogy egy rendes, tiszta, jól felszerelt szalonban ilyennel dolgozzon egy régóta szakmájában lévő manikűrös.

És azt mondta, hogy nagyon bevált, a vendégei szeretik, nem érkezett rá panasz.

Kuponnal mentem a debreceni Kata szalonba, így fizettem 1500 ft-ot. Egyébként a gél lakkozás ott 2500 ft, amiben semmi manikűr nincs, se formázás, se körömbőr eltávolítás! Azért ez nagyon durva!

És ez a csodagéllakk másnap egyben lehúzható volt a körmömről, mint vmi gumiszerű réteg!

Ezért még fizettem is... :S


Persze előre nem tudtam, h milyen márkát fog használni, utána meg akartam nézni neten, de sehol semmi tapasztalat.

Web-shopban meg lehet venni ezt a csodát, 1200 ft, hát mostmár tudom, hogy ez elég beszédes...


Előtte Diamond Nails gél-lakkom volt, 4 hétig tökéletes volt a körmömön!


Elég sokan böngészik ezt az oldalt, és azért írtam, hogy ha valaki rákeres erre a "márkára", akkor tisztában legyen azzal, mire számíthat. :/

2013. jún. 20. 09:08
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja, és ha már megnéztem ennek az árát, megnéztem más gél lakkokét is.

4000 ft körül vannak.

2013. jún. 20. 09:09
 6/11 anonim ***** válasza:

A kínai géllakk is simán jó akár 4 hétig is, ha jól van megcsinálva. A múltkor te írtál ki kérdést erről a Kata szalonról, akkor mondtam neked, hogy a csaj tudása kezdő szintű.

Kuponozni általában meg kezdők szoktak, ugyanis egy profinak van akkora vendégköre, hogy felesleges kuponoznia.

Én moyrás, cn-es és pn-es géllakkokat használok, shellac alappal. A shell kivételével egyik sincs 4000 ft.

2013. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

igen, én voltam.


ez a nő 18 éve körmös, tehát nem kezdő.


voltam már kuponnal mikrodermabráziós kezelésen is, a kozmetikus kb. 50 éves nő volt, sok éve saját szezonja van.


vettünk már kuponnal horgász etetőanyagot is, azt gondoltam én is, h biztos új bolt, de nem, ezer éve megvan.


szóval nem csak a kezdők kuponoznak.


egész bizztos, hogy nem megyek vissza oda többé, de ettől még kíváncsi vagyok mások véleményére is. olyanokéra, akik voltak ott vagy találkoztak már ezzel a márkával.

2013. jún. 21. 18:53
 8/11 A kérdező kommentje:
szezon = szalon, benéztem
2013. jún. 26. 10:56
 9/11 anonim válasza:
Sajnos én is jártam ennél a körmös nőnél a Kata Szalonban. Ráadásul ombre gél lakkozást vettem kupondebrecen.hu oldalon 1 895 Ft-ért. Ez ugye azt jelenti, hogy két színű a köröm, szép átmenettel. Na egyből azzal kezdte, hogy az én körmöm nem jó ehhez a technikához. Érdekes, mert előttem lévő hölgy is ugyanezzel a kuponnal jött, és szintén egyszínű körömmel távozott. Biztos neki se állt volna jól. Csak ugye mi nem ezt fizettük ki. Nagyon elégedetlen vagyok, ha ingyen hozzámvágnák, sem kellene, mert szombaton reggel voltam, estére már minden körmöm hegyéről lepattant a lakk, ma pedig az egészet le tudtam húzni a körmömről, mint valami gumit. És képes volt azt mondani, hogy a vendégei nem járnának hozzá vissza, ha rossz minőségű lenne ez a lakk. Nem tudom, milyen vendégköre lehet, mert előttem és utánam is kuponnal érkeztek a vendégei. Pedig tényleg nem kezdő, mert jó pár éve a szakmában van. De ez úgy látszik, nem jelent semmit. Kidobtam 2000 Ft-ot az ablakon. Ezt azért sajnálom. Remélem ha olvassátok, nem vásároltok ennél a nőnél kupont.
2013. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor pont úgy jártál, mint én.

Kidobtuk a pénzt a semmire.


Már biztos vagyok benne, hogy semmiféle vendégköre nincs, hiszen ÁLLANDÓAN kuponozik a szalon. Mindkettő, a Füredi úti és a Kard utcai is.

Folyamatosan van kuponjuk, és nem csak körmös, hanem fodrászos is.

Hónapok óta megállás nélkül akcióznak a kuponokkal.

Számomra ez azt jelenti, hogy annyira nincs kialakult vendégkörük, és annyira nem járnak vissza hozzájuk az emberek, hogy csak így tudják becsalogatni a vendégeket.


Én is remélem, hogy mások tanulnak a mi hibánkból.


Egyébként hozzáteszem, hogy ahova most járok, ott is kuponnal voltam először, így próbáltam ki a gél-lakkot is.

És azóta is visszajárok teljes áron, mert nagyon ügyes a lány. Ez pedig a Beauty Zone Debrecenben a Vasáros utcán, és Szabó Vikiről van szó.

2013. aug. 7. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!