Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek, mi kell még az...

Szerintetek, mi kell még az oldalamra?

Figyelt kérdés
colorful-nail-polish(pont)blogspot(pont)hu. várok minden építőjellegű kritikát. :)

2013. jún. 12. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
miért kell a pontot kiírni betűvel? ilyen agyi színvonalon vagy??
2013. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy meg nem található a blog
2013. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs ötleted minek kezdtél bele?
2013. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

megpróbálnád azt a lehetetlen dolgot hogy adsz egy linket?

nem ártana ha megtudnánk nézni az oldalt

2013. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejön az oldal, nagyon cselesen a (pont) helyére pontot rakok!


Először is az oldaladra egy ízléses háttér kéne, valamint egy olvasható, stílusos betűtípus, mert ez így igénytelenséget áraszt.

Ha a körömlakkokat mutatod be, nem árt, ha a képek is minőségiek, mert ez így élvezhetetlen.

Valamint a vázlatszerű írás remek, de szintén élvezhetetlen.

2013. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


a háttér bántja a szemem, a fejléc csúnya, a betűtípus ha jól veszem ki comic sans, ami a tipikus cikis-blog betűtípusa, a képek homályosak, rossz minőségűek.

Egyébként lehetne benne potenciál, tetszik,hogy tényleg az olcsóbb kategóriás lakkokat mutatod be, és az elkészített körmök is szépnek tűnnek.

És még egy kérdés a végére: az összes lora lakknak hülye íze van? van egy ezüst lakkom ami szép lenne, csak sajnos a kezemen nem tudom elviselni mert tartósan fura szaga és íze van. A válaszod előre is köszönöm.

2013. jún. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is tetszik az oldal tartalma, nagyon hasznos! Úgy látom, már megváltoztattad a betűtípust, mert a kommentelők comic sans-ról írtak, ez viszont nem az. Szerintem ez a betűtípus sem az igazi, mert kellemetlen a szemnek, ráadásul a legtöbb ékezetes betűt (pl. ő,ű) nem tudja leírni, emiatt kiugranak a többi közül. Szóval keresgélj tovább! ;) Fejlécnek tehetnél olyan képet, ami jobban illik a háttérhez, és az oldal neve feltűnőbb is lehetne. És itt egy tipp: Ami nagyon vonzza a szemeket, legalábbis az enyémeket igen, az a vintage stílus. Tudod, világos, puha színek, virágok és pillangók... Nekem nagyon bejön. A hátteret és a fejlécet megváltoztathatnád erre.

És végül itt egy példa. Aminap találtam egy blogot, ahol nem csak körömlakkokról hanem sminkről is van szó. Még azelőtt a kedvencek közé adtam az oldalt, mielőtt egy sort is elolvastam volna. Hogy miért? Mert professzionálisnak nézett ki. Nem olyannak, amit az ember lánya megcsinál, ír egy bejegyzést aztán soha többet nem megy fel, hanem olyannak, amibe tényleg beletették az energiát, és tényleg foglalkoznak vele. Pedig semmi különös nincs a kinézetében, még a háttér sem mintás - mégis egységes, és igényes. szóval itt az oldal: [link]

na, mostmár elég sokat írtam. remélem, segítettem! :)

2013. jún. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!