Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudok ilyen szempilláka...

Hogyan tudok ilyen szempillákat csinálni maganak és milyen keféjű spirállal? (linkkel)

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


tudom hogy műszempilla , de láttam egy lánynak hogy ilyesmi volt, persze nem ilyen tökéletes de ilyen. És azt mondta hogy nem mű van neki. Már vettem szempilla göndörítőt de úgí sem jobb, sőt néha össze is ragad 2 egymás melletti szempillám X alakúba :/


2013. jún. 8. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyakorold a szempilla-göndörítő használatát, mert csodákat tud művelni! Nekem sem sikerül mindig, de ha jól használom, nagyon szép szokott lenni, és meg is dicsérik, milyen szép hosszúak a szempilláim. :)

Egy jól sikerült szempilla-göndörítés után én úgy tapasztalom, hogy egy középkategóriájú szempillaspirál is elég a tökéletes pillákért. :D

Én személy szerint ilyet használok: [link]

2013. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jólvan köszi :))
2013. jún. 8. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc szempillaspirálom jelenleg a lovely curling pump up. Nem használok szempillagöndörítőt, mert nincs, mondjuk szeretnék venni, de majd csak ha akciós lesz. :)


Alapvetően nem túl dús, nem túl hosszú szempillával áldott meg a sors. Az én titkom a ricinusolaj. Régebben is használtam, aztán úgy alakult, hogy kb. fél évig nem használtam, viszont szempillaspirált szinte minden nap használtam. Kb. 2 hónapja kezdtem el újra használni a ricinusolajat, általában hetente 1-3 alkalommal használom, mikor hogy jut eszembe. Ezt rajta hagyom a szempilláimon legalább egy órán át, de van hogy tovább is. Nagyon jó ápolt, erős szempilláim lettek tőle.

Emellett én már csak az említett lovely spirált használom 2 rétegben. Úgy szoktam csinálni, hogy kifestem egy rétegben a pilláimat, majd a második réteget amikor felviszem, megtartom a spirál keféjével a szempilláimat pár másodpercig. Így sokkal íveltebb lesz a szempilláim.


Az utóbbi 1 hónapban többen is megkérdezték, hogy műszempillám van-e. Sokan gondolják, hogy természetes hatású, nem brutál hosszú műszempillám van, pedig ez a sajátom. :D

2013. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan, mint az első képen, és nem mű. Az az igazság, hogy alapból hosszabb szempillám van, és nem is ritka, de a szilikonkeféjű spirálok tudják szebben szétválasztani és hosszabbítani. Nekem a Max Factor False Lash Effect Fusion a kedvencem. Már sokszor kérdezték, hogy kozmetikus rakta-e fel a szempilláim vagy műszempilla. :D A Lovely sem rossz, azt is szeretem, de egy picit a Max Factor jobb.
2013. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

és ezt a ricinusolajat hol lehet kapni ?

2013. jún. 9. 18:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet venni. Én csak a szempillámra használom, 30 grammos kiszerelést vettem 200 Ft körül és alig fogy belőle.. Hát ugye, a szempillámra nem kell túl sok, szóval elég gazdaságos megoldás. :D
2013. jún. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
okés köszike :DD
2013. jún. 9. 20:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!