Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megérné venni 6700 Ft-ért...

Megérné venni 6700 Ft-ért alapozót, vagy az olcsók is esetleg ugyanolyan jók?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a Loréal egyik alapozóját, ami nagyon tetszik, csak sokallom érte a pénzt. :/
2013. jún. 6. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nemrég vettem kb ennyiért egy clinique alapozót és.. össze sem lehet hasonlítani azokkal, amiket eddig használtam.
2013. jún. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én alapból manhattant használok, de van mellette egy clinique alapozóm is, ha olyan helyre megyek, vagy úgy tartja kedvem,azt teszem fel. ahhoz túl drága, hogy minden nap azt használjam,de szerintem jó, ha van egy minőségibb alapozó a nesszeszeredben.
2013. jún. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

melyik az pontosan? :)

egyébként én a loreal alapozókról csak jót tudok mondani.

2013. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én max factort használok, megvagyok elégedve vele, és általában akkor szoktam venni,amikor akciós, olyan 3500 ft körül. nekem már ez is drágának számít, de mivel össze se lehet hasonlítani más előtte használt termékekkel, ezért rászánom a pénzt.
2013. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én olcsóbbakat használok,volt ami nem tetszett de olyan is amivel tökéletesen megvoltam elégedve,de szerintem túlzás ennyit kiadni egy alapozóért
2013. jún. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!