Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit lehet kezdeni göndör...

Mit lehet kezdeni göndör szemöldökkel?

Figyelt kérdés

Kiszedés nem megoldás mert akkor eltávolíthatnám az egész szemöldököm mert minden szál göndör.Jó nem minden de kb. maradna úgy egy 10 szál és nem szeretnék lehellet vékony szemöldököt.

Fiúk titeket ez mennyire zavar?

Ja és ne röhögjetek de lány vagyok. :D



2013. máj. 28. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
fésüld fel egy tiszta szempillaspirállal, és ami nagyon kilóg és hosszú vágd le kicsit
2013. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hogy nem szeretnél lehellet vékony szemöldököt, azt hogy érted? Mert egy kozmetikus szerintem simán megtudná csinálni, letudná úgy vágni, és kitudná úgy szedni, hogy szép szemöldököd legyen. Tapasztalatból tudom, bár nekem nem azért kellet kozmetikus mert göndör a szemöldököm.de komolyan mondom: Kérd ki egy kozmetikus véleményét, mert ha nem látjuk, mi nem sokat tudunk mondani!


15/L

2013. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
vasald ki :D
2013. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!