Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék szemöldöktetoválást...

Szeretnék szemöldöktetoválást csináltatni, mivel szinte semmi szemöldököm nincsen ami van az is szőke. Meguntam at állandó rajzolgatást. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül,fájdalmas-e?Van-e valaki akinek elrontották?
2009. okt. 3. 14:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fesd be kozmetikussal. Természetesebb hatása lesz :).
2009. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sajnos árat nem tudok mondani mert ehhez nem értek, de én a te pártodra állnék, mert csak mert tetovált nem biztos hogy csúnya...a színek akkoris léteznek ha tetoválják nincs megkötve a kezed hogy csak sötétbarnát csinálhatnak...Olyan színű lesz amilyet szertnél esetleg hagyd világosabbra és akkor ad kontúrt és semmiképp sem lehet elrontani...Nyugodtan csináltasd meg, sztem ez nem szín hanem inkább ár kérdése, nagyon ízlésesen meg lehet az ilyet csinálni.
2009. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jujjj. Sötét barna tetovált szemöldök szőke hajhoz?? Én biztos nem csináltatnám meg. Szőke hajhoz világos szemöldök kell!!
2009. okt. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
pontosítok:sötétszőke vagyok és világosbarna szemöldököt szeretnék.így már nem olyan gáz nem?
2009. okt. 5. 19:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz...
2009. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia! Azt, hogy megcsináltatod-e vagy sem, a te döntésed, nem kell másokra hallgatni! Az alap kérdés a fájdalom és az ár volt. A fájdalom a géptől is függ, amivel tetoválnak és, hogy adnak-e előtte valamilyen fájdalomcsillapítót (krémet a szemöldöködre előtte). Nekem 4 éve volt az első tetoválásom, az fájt, megkönnyeztem. A tetoválós csajszi azt mondta 3 évig okés, de bírta 4 évig. A mostanit pár hónapja csináltattam és elpislákoltam, semmit nem éreztem csak a gépet hallottam, ahogy zúg. :) Az árakat tekintve pedig 25-35ezer között vannak, de ha beírod a googlébe tudsz keresni és meglátod. Én szolnok megyei vagyok, de Debrecenből jött egy hölgy (ott van a szalonja), aki nekem csinálta. 20ezer volt és nem kellett fizetni a korrekcióért. Általában mindig kell egy korrekció, amikor 3-4 hét után áthúzzák mégegyszer és az lesz a végeredmény. Ez a hölgy (Györgyi), ha esetlegesen akkor sem fogná be, a további korrekciókat is ingyen csinálja.

Nekem fekete a hajam, könnyebb dolgom volt. A kozmetikus úgyis megfogja neked mondani, hogy milyen szín lenne neked ideális és kikeveri.


Remélem segítettem és ebben csak te dönthetsz, hisz a te arcod, te fogod magadon hordani! :) Sok sikert, ha belevágsz. Lidó

2009. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszike.még mindig erősen gondolkodom...
2009. okt. 17. 08:18
 18/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináltasd meg! Ma már mindenki nagyon profin dolgozik és szép szemöldököt csinálnak. Nagyon sok ismerősömnek van szemöldöktetoválása és nagyon jó mind, teljesen feldobja az arcukat, nincs természetellenes hatása és kiemeli a szemüket. Mindenféleképpen középbarnát csináltass majd úgy is fakul. Nekem még nincs, de pár hónap múlva tervezem.
2010. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!