Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék szemöldöktetoválást...

Szeretnék szemöldöktetoválást csináltatni, mivel szinte semmi szemöldököm nincsen ami van az is szőke. Meguntam at állandó rajzolgatást. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
És mennyibe kerül,fájdalmas-e?Van-e valaki akinek elrontották?
2009. okt. 3. 14:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Az nagyon ronda, ne csináld!!! Inkább fesd be a szemöldököd, kozmetikus megcsinálja, de a tetkó annyira mű, nekem nem jön be, de ez csak az én véleményem. Ha meg öreg leszel, hogy fogsz kinézni :S !? Az maradandó, ne feledd....
2009. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Kedves előző... Nem mindegy az sem, milyen ív van rajzolva és mekkora, milyen vastag stb. Az enyém is tetovált, és nagyon szép íve van, nem olyan ocsmány nagy mint sok csajnak...


Egyáltalán nem fájt, amikor csinálták. Elrontani meg nem nagyon lehet, mivel előtte megrajzolják, és addig nem kezdik el, míg azt nem mondod h neked tetszik, és míg úgy nem látjátok közösen, hogy mindkettő egyforma...

Csak egy tipp, ne feketét tetováltass magadnak, nekem sem az van, hanem barna, sötétbarna. Bár nem tudom milyen színű a hajad, vagy akarod-e később festetni, olyan árnyalatú barnát válassz. (Ha szőke vagy, akkor középbarnát) De feketét tényleg, semmiképpen se... Cigányos...:P:)

2009. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,egyébként szőke vagyok és mindenképpen barna szemöldököt szeretnék.És még szeretném megtudni ,hogy mennyibe került.köszi
2009. okt. 3. 16:42
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Hát, az ár egy húzós dolog, mert olyan 20ezer körül van, de nekem 4ezer volt, mert ismerős csinálta.
2009. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Szőke hajhoz barna szemöldök? Na neee már! Ezt mindenki tudja, hogy TILOS! Mert szörnyen természetellenes!
2009. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%

Szia szerintem NEEEEE.

Az enyémet elrontották és sötétzöld lett.Lehet,hogy aki csinálta volt abéna de voltam máshol ahol próbáltak vastagítani rajta de ott is elcseszték.

4 hét múlva megyek műtétre ahol leoperálják a tetoválást és ültetnek be új szőrt.Ngayon drága ha véletlenül elcseszik mint pl. nálam és nagyon nem szép nyomi szemöldökkel járkálni.

Te tudod.De én nem ajánlom.

2009. okt. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Attól hogy neked balf-a-s-z-ok csinálták, nem kell általánosítani. És ne hallgass rá, ha meg akarod csináltatni csináltasd, de ne balf-a-s-z-okkal, mint ahogy ő.
2009. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Első vagyok!!! Látod, ne csináltasd meg, nagyon vegyes vélemény!!! Mert most egy embernek bejött! De lehet az is, hogy csak neki tetszik, másnak nem :S. A férfiaknak se jön be. És szőke hajhoz, tényleg durva lenne.
2009. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszike.hát most egy kicsit elbizonytalanodtam...különben most is barnára rajzolom és egyáltalán nem durva
2009. okt. 4. 13:18
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Második vagyok.

Sokan mondták már, hogy nekem nagyon szépre lett megrajzolva, ha gondolod írj levelet privátra és küldök neked egy képet.

Szóval nem csak nekem tetszik... Vannak undorítóak, ez tény és való, de azok mind olyat is akartak, hogy vékony meg fekete, meg nagy legyen. Senkinek nem kezdik el tetoválni anélkül, hogy bele ne egyezett volna a színébe, formájába, vastagságába!

2009. okt. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!