Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Szerintetek jó ez a...

Lányok! Szerintetek jó ez a szempillaspirál? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 15. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem lilában volt ilyen, nem tudom, mi a különbség, de az nagyon jó volt.
2013. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is szeretem ezt a márkát, sokáig kitartott és nem csomósodott.
2013. máj. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azon kívül hogy szép a csomagolás semmi más pozitívat nem tudok. 1-2 óra alatt elkezd leperegni. Egy átlagos olcsó spirál is tud annyit mint ez. Illetve az olcsó Lovely spirál még többet is.
2013. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanennek az eredeti formuláját használtam, és nekem nem vált be. Az biztos, hogy bitang sötét és műszempilla hatású pillákat csinál, de úgy összeragasztotta a szempilláimat, hogy csak na. Mondjuk nekem alapból sűrűek és dús, szóval lehet, ezért volt gáz.
2013. máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!