Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek van különbség a...

Szerintetek van különbség a két alapozó között?

Figyelt kérdés

Manhattan clearface NATURAL mat ( [link]

és ...PERFECT mat között? ( [link] )

A perfect mat tényleg jobban fed? nem okoz pattanásokat?(a natural az tapasztalatból tudom hogy nem.:) )


2013. máj. 8. 19:48
 1/2 A kérdező kommentje:
leginkább pattanás utáni hegeket kellene elfedni. de a natural ehhez eléggé kevés.. a perfet matot még nem próbáltam, de ha az jobb akkor megvenném.:)
2013. máj. 8. 19:49
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A perfect matnak nagyon erős a fedése, a natural matnak meg gyenge. Szóval nagy különbség van. Mondjuk nekem a perfect mat nagyon sötét narancs színű volt a bőrömhöz.

A Bourjois Flower Perfection ami még nagyon jól fed és nem okoz gondokat, ennek a színe is normális. Ezt ajánlom ha a Manhattan nem lenne jó.

2013. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!