Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szájfényt használsz?...

Milyen szájfényt használsz? Van valami különleges tulajdonsága? (íze, duzzaszt, hűsít. )

Figyelt kérdés

Szájfényt szeretnék venni,csak nem tudom h milyet :S

Adhatnátok pár ötletet!


2009. szept. 28. 18:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj,elfelejtettem leírni.Olyan szájfény kellene,ami nem szárad rá a számra -.-
2009. szept. 28. 18:53
 2/10 anonim ***** válasza:
az avonba van egy fajta ami hűsit de hogy duzzaszt e azt nem tudom
2009. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én avonos szájfényt használok. Sima színtelen, vanília illatú, picit édes íze van. Én nagyon szeretem, mert nem ragacsos és nem szárad rá a számra. Több órán keresztül rajta van. Meg igaz, hogy színtelen, de egy picit halványítja a szám színét. Nem szeretem ha annyira piros a szám. (itt az alap színére gondolok, nem rúzsokra stb..)
2009. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem muszáj mindegyiknek duzzasztani,hűsíteni stb.Csak kíváncsi vagyok h ti milyet használtok!
2009. szept. 28. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:

én xxVolume-t használok,miss sportys.

Nekem bejött,hűsít egy kicsit,és csillog is,de nem nagyon(:

2009. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ez az xxVolume az olyan duzzasztó,vagy mi?
2009. szept. 28. 22:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Én essence XXXl shine szájfényt használok. Tényleg nagyon szépen csillog és mivel remekül hidratál az ajkaim is nagyobbnak tűnnek a segítségével. Kellemes gyümölcsös illatú, 5 ml 599 Ft.
2009. szept. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ennek a essence XXXl shine szájfénynek csak az illata gyümölcsillatú? Vagy az íze is gyümölcs ízű?
2009. szept. 29. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
semmilyet, szerintem ronda
2009. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az essence szájfény csak gyümölcsillatú, de nincs íze.
2009. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!