Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » AVONOSOKI! Mit csináljak,...

AVONOSOKI! Mit csináljak, hogy fellendüljön AVON-forgalmam?

Figyelt kérdés
AVON-tanácsadónő lettem. Szeretnék minél több rendelést leadni, szeretném jól csinálni.Hol/hogyan hirdessem magam? A nagy közösségi portálon sok ismerősöm van,de gyakorlatilag senkivel sem tartom a kapcsolatot. Pénzt is szeretnék keresni a termékekkel,meg igazság szerint élvezem is az egészet,ezért szeretnék sokat foglalkozni a dologgal. De mit csináljak,hogy kialakuljon a vevőköröm? Előre is köszönöm a segítséget! :)

2013. máj. 2. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
27%

Szólj a termék gyártóinak hogy ne fos minőséget adjanak marha drágán, akkor talán még lenne is aki vásárol.

Mert Avont már csak az vesz aki egyáltalán nem foglalkozik azzal hogy mit ken magára. Még a legolcsóbb drogériás termékek is sokkal jobb minőségűek az Avonnál. És a kamu reklámszövegekről még nem is szóltam semmit...

2013. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

Hát Én pl. úgy csináltam, hogy bevittem suliba és elkezdtem nézegetni a katalógust. Aztán a csajok jöttek maguktól :D Elkérték, megkérdezték, hogy AVONozok e. Én meg válaszoltam, hogy igen, és egyből rendeltek. Amúgy olyan sokat nem nagyon lehet vele keresni, főleg, hogy ha magadnak is rendelsz pár dolgot (legalábbis Én mindig ebbe a hibába esek :D). A 25%-om általában mindig megvan, de eddig egyszer sem jött be plusz pénz. Annyi az előnye számomra, hogy "ingyen kapom" a sminkcuccokat, tusfürdőt, sampont...

N

2013. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!