Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz, ha 12 évesen mindennap...

Gáz, ha 12 évesen mindennap teszek a szempilláimra szempillaspirált?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 18:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
én is 12 vagyok de nekem nincs rá szükségem mert túl nagyok a szempilláim így is minkenki azt hiszi kivan spiráozva a szemem :)
2013. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 sakes válasza:
58%
Nagyon gáz inkább gépezz reggel 5-ig akkor ne félj ojan spirálos lessz a szemed hogy azt csak na :D egyébként fiú vagyok és nekem egyáltalán nem tetszik hogy ti állandón festitek magatokat.De ami nagyon fontos,ÁLJATOK LE AZZAL ROHADT BÜDÖS PARFÜMÖKKEL MERT AZ EGYIK FIÚNAK SEM JÖN BE!!!!!!!!!!!!!!!
2013. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) amúgy nem teszek spirált minden nap, mert a sulinkban nem szabad, ha van rajtam anya szemébe nem nézek, mert nem szereti rajtam. utolsó! én is gyűlölöm a parfümöket, hányingerem van tőlük :D
2013. máj. 2. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!