Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Ti milyen sminkterméke...

Csajok! Ti milyen sminktermékeket használtok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
csak szempillaspirált, mégpedig Maybelline sárga cicásat:D szőkőévente alapozót, az pedig habállagú Avon.
2013. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
aaozó. korrektor ha van bőrhiba vagy valami fontosabb program van. Szemceruzával mindig kihúzom felül a szemem és használok rúzst is. Spirált csak alkalmakkor mert amugyis szép a pillám viszont utálom lemosni este a spirált mert sokkal nehezebben jön le mint csak a szemfesték, és tartósan festve van amúgyis.
2013. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó (folyékony, habállagú), BB krém, korrektor (szem alá folyékony, bőrhibákra stift), púder (kompakt és por), szempillaspirál, szemhéjpúder, szemceruza, rúzs, szájfény, pirosító, bronzosító. Ezeket szoktam, persze nem egyszerre mindet. Alapozót is sokszor úgy használok, hogy csak a kritikus területekre kenek, nem az egész arcomra. Igazából a hangulatomtól függ, mennyi sminket teszek fel. Ha nem szép a bőröm, mert pont vannak pattanásaim, akkor inkább a bőr fedésére teszem a hangsúlyt, és mellé csak szempillaspirált használok meg max. egy kis szájfényt. Ha van időm és kedvem sminkelgetni, akkor csinálok full sminket. Viszont mindenből csak szolid, visszafogott színeket használok, hogy ne legyen mű a végeredmény. Nagyon ritkán van, hogy mondjuk a szemhéjamra rakok egy kis lilát vagy ilyesmi.

Nem tudom egyébként a kérdésben mire gondoltál, ez érdekelt-e, vagy a konkrét márkák. :)

2013. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapozó, púder, szemceruza, barna szemhéjpúder, szempillaspirál.
2013. ápr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
alapozó (Astor Lift Me Up vagy Maybelline Affinitone), szempillaspirál (ua.), barna szemhéjpúder (Maybelline, meg kik-ben vásárolt), barna szemceruza (essence), néha fekete (ua)
2013. ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szempillaspirál

A kedvencem az Astor Big & Beautiful False Lash Loook (de most épp Astor B&B Boom van otthon)


Színezett hidratáló

Essence My Skin-t használok lassan már egy éve (még mindig ugyanazt a tubust :D )


Korrektor

Az Essence Stay All Day folyékony korrektorával tökéletesen megvagyok elégedve, sötét karikákra és pattanásokra egyaránt bevált.


Púder

Sokfélét kipróbáltam, még végre rátaláltam a Rimmel Stay Matte kőpúderre (ez most úgy hangzik, mint egy reklám xD), és el sem tudom képzelni, hogy ezentúl valaha mást is használjak.

Hétköznap csak bőrhibákra használom, alkalomra egész arca. Hibátlan porcelánbaba bőrt csinál.


Ajakápoló

Mindig váltogatom, jelenleg van Blistex Med Plus, Labello Camomille & Calendula és kókuszos Oriflame Univerzális balzsam. A kedvencem egyébként a Labello Hydro Care.


A hétköznapi sminkem a fent felsoroltakból áll. Alkalmakra néha használok rúzst (egy korall, egy cseresznyepiros és egy natúr rózsaszín van), ritkábban szájfényt (két mályva, egy natúr rózsaszín).

Van két szemceruzám is (egy sima fekete és egy csillámos), de nagyon ritkán használom, nem is tudom, mióta megvannak már.


19/L

2013. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha itthon lófrálok házimunka főzés mosás stb, akkor természetesen semmit viszont ha kimozdulok akkor alapozó majd korrektor a szem alatti karikákra, púder a mattításra kontúrnak bronzosító majd egy halvány arcpír ajakápoló meg egy kis szemspirál. Ha esemény/szórakozni indulok akkor ez bővül egy rúzsal, szemhéj primer-el, szemfestékkel és folyékony tussal.
2013. ápr. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

BB krém: Catrice (a legjobb, amit eddig próbáltam)


Alapozó: Catrice infinite matt up to 18h (sajnos már nem gyártják, a következő a photo finish lesz ettől a márkától)


T-vonalra púder (de nem mindig használom


Szemöldök: ajándékba kapott palettát használom, sok sötét szín van benne, így keverni is tudom


Szemek: essence fekete szemceruza, essence pigment, szintén az ajándék palettámból használok további színeket, essence maximum difinition spirál (imádom!!)


Pirosító: szintén ajándékba kaptam, a márkajelzése lekopott, úgyhogy ezt nem tudom megmondani, bordós színe van


Száj: barackos vagy nude szájfény

2013. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapozó : Manhattan Compact Cream Make Up

Spirál : Maybelline The Colossal Volum'Express

Szemceruza : Manhattan X-Act

Rúzs : valamilyen Manhattan vagy MAC Nicki Minaj editiona

Szemhéjfesték : Essence 4es pack vagy 3d

Parfüm: mindig mást :) vagy Pink Sugar, vagy Mexx, vagy egyébek (noname, avon, essence stb...) :)

2013. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

BB krémet (Maybelline, vagy Helia-D), korrektort (Catrice), rúzst vagy szájfényt (NYC, Chanel, Manhattan) szemhéjfestéket (mindenféle), szempillaspirált (Max Factor, Maybelline, Avon), szemceruzát. (Essence) Szeretnék még beszerezni pirosítót, highlightert, szemhéjtust, illetve púdert.


terméktetszteket itt találsz a termékekről: www (pont) nailpolishmaniac (pont) blogspot (pont) hu

2013. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!