Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mondanátok tippeket köröm...

Mondanátok tippeket köröm disztitésre?

Figyelt kérdés
amit én is megtudok csinálni otthon.

2013. ápr. 13. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Youtubera írd be: home nail desing

válogass:)))

Nekem a kedvencem: 1 kis vodka (130 ft) kell hozzá, újság (nem színes hanem pl metropol,blikk)


Lekenem fehérrel a körmeimet, beáztatom az újságcafatokat az alkoholba, rárakom a körmökre, majd lehúzom:))) Lefedem színtelen lakkal:)

2013. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi: design.
2013. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a két kedvencem a szivacsos technika, amivel jópofa átmeneteket lehet csinálni színektől függően lehet egyaránt bohókás, de elegáns is) és a celluxos technika.


szivacsos:

[link]

[link]

[link]


Ha nem is tudsz franciául, nagyon ajánlom ezt a blogot, gyönyörű körmöket készít ez a lány, nagyon jó inspirációnak.

2013. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem írni, de gondolom rájöttél, hogy a második és a harmadik link már a "celluxos".
2013. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb a körömmatrica, egy szép körömlakkal nagyon jól mutat mondjuk a gyűrűsujjadon. :)
2013. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!