Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nektek mi a vélemények...

Lányok! Nektek mi a véleményeket a Lovely Curling Pump Up szempillaspirálról? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Nektek mennyire jön be?:) Aki már kipróbálta: milyen hatást értetek el vele, mennyire jó?:) megéri venni? jobb egyes drágább-márkásabb szempillaspiráloknál? személyes tapasztalaitok?:) Köszi előre is a válaszokat!:D

2013. ápr. 11. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, én szeretem.
2013. ápr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ár/érték arányban a legjobb a drogériás termékek közül. Szép,hosszú szempillákat csinál,nincs pókláb hatás és elég fekete is. Egyedül a dúsítást hiányolom,de megvettem mellé a z essence i love extrem spirálját ami dúsít de nem hosszít így kiegészítik egymást.

Együtt a kettő meg 1600 ft ami tud olyan hatást mint bármelyik drága spirál.

2013. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is az essence spirálját szerettem volna ajánlani, nekem az sokkal jobban bejött:) egyébként ez a Lovely se rossz, pláne, hogy én valami 460 ft-ért vettem..és tényleg nem rosszabb, mint sok drága spirál, de az én szempilláimon az essence valahogy jobb..
2013. ápr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egyetlen spirál, ami az olcsó kategóriából bevált. Nagyon szépen hosszabbít, valamennyire szét is választja a szempillákat, jó fekete, nem hullik, nem szárad be. Mindenképp érdemes kipróbálni, az árát maximálisan megéri. Nekem az Essence az, ami az olcsók közül egyáltalán nem vált be. 2-3 hónap után elkezdtek beszáradni, potyogtak le a szempillámról, csomósodtak. 2-t pár próbálkozás után dobtam a kukába, mert alapból használhatatlan volt. Szóval nálam ha olcsó spirál, akkor csak a Lovely jöhet szóba. Viszont annyira ezt sem szeretem, mint a Max Factort.
2013. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon megéri, nagyon imádom :) Nekem mellette még Avon Super Shock van, de a nyomába sem ér... Az Avonos nagyon nem jött be, néha használom csak, hogy ne száradjon be, viszont a Lovely-t minden nap :) Szerintem még vagy 100-szor tuti újraveszem. Olcsó, tartós, jól pigmentált, nem ragadnak össze a pilláim, és a keféje is nagyon tetszik. Nagyon megéri az árát :)


Itt egy jópár értékelés róla, nézz itt szét ha gondolod:

[link]

2013. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!