Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mielőtt alapozót/bb krémet...

Mielőtt alapozót/bb krémet veszel szoktál nézni róla véleményeket vagy teszteket?

Figyelt kérdés
Hol nézelődsz? Krémmánián? Blogokon? Egyéb helyen? Vagy simán megnézed a tesztert a boltban és megveszed amelyik jónak tűnik?

2013. márc. 31. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmegyek, kinézem az alapozót. Megkérdezem az ott dolgozótól, hogy a teszterből vihetek-e el egy kicsit. egy kis tégelybe nyomok egy keveset, majd otthon kipróbálom, megvizsgálom rendes napfénynél, szobafénynél, megnézem, hogy x órával később, hogy áll, mit csinál a bőrömmel, majd másnap visszamegyek és megveszem - ha bejött.
2013. márc. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a krémmánián szoktam elolvasni a véleményeket, amit aztán összegzek, átgondolom, hogy milyen az én bőröm és milyen termékre lenne szükségem. Megnézem a költségvetést, amiből éppen gazdálkodok, és hogy megéri-e megvenni az adott terméket. Ha úgy döntöttem, hogy egy próbát megér, akkor elmegyek a boltba és konstatálom a kínálatot, van-e számomra megfelelő szín, milyen az állaga, stb.

Kicsit körülményesnek tűnhet a dolog, de így ritkán veszek olyan terméket, ami később mégsem válik be.

2013. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szinte mindent lecsekkolok krémmánián, amit nem ismerek. Szerintem sok melléfogástól mentett meg. Mondjuk volt olyan is, hogy pl. egy korrektorról csak 5*-os vélemények voltak (igaz nem túl sok), megvettem, és egy rakás sz*r. Blogokon szoktam alapozókról nézni képeket, hogy milyen az árnyalat, ilyesmi. Mondjuk nekem az alapozóvásárlás úgy szokott kinézni, hogy bemegyek a dm-be, végignézem az összes márka összes alapozóját (ami árban szóba jöhet), kiválasztom a legvilágosabbakat, amik kaphatók, kipróbálom a tesztert, megítélem, hogy túl sötétek a bőrömhöz és távozok. xD Aztán később megveszem amit előtte használtam, pedig az sem passzol tökéletesen, mert egyszerűen az én színemet nem lehet kapni a dm-ben vagy a Rossmannban.

BB krémből eddig 1, azaz 1 darabot tudtam kipróbálni, mert az összes barnának meg narancssárgának tűnt, ahogy a tesztert kipróbáltam. Egyedül a Hélia-D BB krémje elég világos nekem, arról jó sok véleményt olvastam krémmánián meg blogokon, mielőtt megvettem.

2013. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!