Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha szúratok piercinget most,...

Ha szúratok piercinget most, és kb fél év után kiveszem, ott marad a helye? Örökre?

Figyelt kérdés

Szeretnék piercingeket, de azért 40 évesen már kivetetném! Az lenne a kérdésem, hogy ha olyan fél évig (nem eddig kell! ne értsetek félre, ezzel azt szeretném kifejezni, hogy már begyógyult, vagy nem is tudom, hogy hívják ezt) benne van, és kiveszem, ott marad a nyoma örökre?

Köszi előre is.


2009. szept. 22. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg és gyakorlatilag igen, de hova szuratod?
2009. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ú
2009. szept. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ

háát, orromba, köldökbe, meg szám fölé (monroe) is szeretnék. :D

2009. szept. 22. 14:31
 4/7 anonim ***** válasza:

A háátadba is akarsz?:DDDDD


Amúgy az orrod nem biztos hogy össze fog forrni, a köldök pc nyoma megfog látszani a köldöködön és nagyon csúnya(tapasztalat, ezért újra szúrattam), de 40 éves korodra főleg terhesség után senkit nem fog érdekelni hogy hogy néz ki. A szádról nem tudok nyilatkozni, mert az nem volt, és nem is lesz:) (pedig tetszik, de sztem túl rib@ncos).22/L

2009. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha már több hónapig bennt volt,utána meg fog látszódni.ha be is volt gyulladva ez idő alatt,akkor még inkább.(legalábbis nálam ez történt)
2009. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:DDDD Húú most elképzeltem egy fűzőpiercing helyét :l Hmmm az aztán csúnya lesz :S Értem, köszi. A köldököt lehet hogy újraszuratom akkor majd... Remélem az orrom összeforr, de ha nem... Hát akkor majd valami szolid pici pöttyöt rakok be :) Köszi a választ!


Köszi az utolsónak is. Neked milyen piercinged volt?

2009. szept. 24. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok.

nekem már volt egy pár:D

legalább 9 helyen az arcom különböző részein,valahol többször is szurva,mert begyulladt,aztán ujra bökettem pár hónap mulva.ami extrémebb az a tarkó ahol nekem volt,meg a szemöldökömben jobb és bal oldalon középen.

valahol csak pár napig,valahol tovább,jelenleg a számnál van kettő már kb 4 éve,ahol az emoknak szokott,meg a szemöldökömbe vízszintesen egy. na meg két 6os tágesz.

2009. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!