Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítségre lenne szükségem?!...

Segítségre lenne szükségem?! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
vannak nagyon szép szempillaspiráljaim de nem tudom hogy kell úgy kifesteni velük magam h ne álljon összeviszza a szempillám és ne csomosodjon össze?P,Please segítsetek :((((
2013. ápr. 8. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
én le szoktam itatni a felesleges festéket a keféről, aztán áthúzom függőlegesen a pilláimat, így hosszabbítok, majd jön a rendes szempillafestés. Maxfactort használok.
2013. ápr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Milyen márkájúak a spirálok? Vannak, amelyikek alapból nem olyan jók.

Ha újak, és sok festéket vesznek fel, akkor jó módszer letörölni kicsit a felesleget, amit előttem is írt a válaszoló. Emellett ha begöndöríted a spirál előtt a szempilláidat, akkor könnyebb kifesteni, és kevésbé tapadnak össze.

Amúgy én is Max Factort használok, és tényleg nagyon jó. Azt észrevettem még, hogy nekem a hagyományos keféjű spiráloktól tapad össze a szempillám, a műanyag vagy gumisörtések jobban szétválasztják őket.

2013. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szempillafésűvel kifésülöd utána és kész is.
2013. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
főleg essence van de ha az nem jó akkor melyik a jó am szoktam göndöríteni és a másik problem hogyha sikerül is szépen szétszedni később összekócolódik
2013. ápr. 8. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Akkor már értem. Az Essence nekem is ilyen volt. Ősszel gondoltam adok neki még egy esélyt, így vettem 2 spirált is tőlük, az All Eyes On Me-t és egy valami False Lashes-t. Mindegyiktől csomókba összeálltak a szempilláim, egyszerűen lehetetlen volt használni őket normálisan. Mindegyiket 2-3x próbáltam normálisan felkenni, aztán dobtam ki őket a kukába. Pedig az Essence többi termékét általában nagyon szeretem, de a spirálok... Még régebben próbáltam egy harmadikat, az kb. 2 hónapig tűrhetően működött is, de utána elkezdett beszáradni és morzsolódni a szempillámról le az egész arcomra. Ha drágábbak nem futja, akkor próbáld ki a Lovely Curling Pump Upot, azt nagyon sokan szeretik (én is :D), 650 Ft és a formulája is jó, nem hullik meg nem szárad be hamar.
2013. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez is Essence nem?
2013. ápr. 8. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint mi? :)
2013. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez a Lovely Curling Pump Upot
2013. ápr. 8. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Neeem, az a Lovely márkának a Curling Pump Up nevű spirálja.
2013. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!