Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most vettem műkörmöt, mivel...

Most vettem műkörmöt, mivel ragasszam föl?

Figyelt kérdés
..pillanat ragasztóval vagy mivel?
2013. ápr. 5. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

No, akkor majd ha az orvos szakmabeli lesz, netán lát pár biztonsági adatlapot is, akkor majd azt is tudni fogja, hogy melyik anyag mit tartalmaz.

8 éve is ugyan ilyen összetevője volt a két anyagnak. Sőt, a körömragasztó még polimetilakrilátot is tartalmaz, ami más néven plexi, plusz egy allergizáló tétel.

A másik a Etil-2-cianoakrilát, ami legalább 95%-ban szintén van a műkörömragasztóban.


Halkan jegyzem meg, hogy az olyan körmös, aki nem tudja, hogy a két anyag ugyan az, a kontár kategória.


Az iq fájter lehet, hogy sértő. Viszont nem tudom, hogy mi a te szakmád, de én sem dumálok bele. Te se tedd, ha nem értesz hozzá. Márpedig, a leírtak alapján löveted nincs róla, pont annyira nincs, mint azoknak a körmösöknek, akinél eddig megfordultál, és nem tudják, hogy milyen anyagokat használnak.


Ok, ne kérj bocsánatot :D Majd valahogy megbékélek vele, hogy olyan szólt hozzá a kérdéshez, aki pont annyira ért hozzá, mint én a harangöntéshez :D túlélem..

2013. ápr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Te sem vagy képes bocsánatot kérni tőlem, akkor én miért tegyem? Hozzáértő szakorvos? Tényleg, nagyon elképzelhetetlen, hogy allergiát okozott nálam a ragasztó.... [link] Kérsz még valami egyebet? Mindegy. A szakmámra vagy kíváncsi? Tudod, én nem holmi műkörmös vagyok, szerencsére többre vittem az életben, minthogy ilyen tucatszakmám legyen. :) Fikázod az orvosomat, fikázod a műkörmösöket, akiknél jártam. És én kérjek tőled bocsánatot. Na, én megyek, te meg nyugodtan hőbörögj még.
2013. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

:) Igen, én már körmösnek születtem :D Természetesen 8 általánossal :D Amúgy nem kérdeztem, hogy mi a szakmád, de bármi is legyen, nem pofázok bele, mondjuk kivéve, ha ugyan az, mint az én eredeti szakmám, a külkereskedő, amit szívből utáltam vagy 10 évig :D


Mint írtam, a műkörömragasztó ugyan azt a Etil-2-cianoakrilát-ot tartalmazza, mint a pillanatragasztó, bár látom, a tények annyira nem izgatnak :D

Keress jobb, hozzáértőbb orvost, aki utánanéz, hogy mi mit tartalmaz, plusz jobb körmöst, aki nem ragaszt tipet, sem ezzel, sem azzal.

2013. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Amit kifelejtettem. Elhiszem, hogy az összetevők egyformák, érdekes, hogy mégis a pill.ragasztónál jött elő az allergiás reakcióm.
2013. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na jó, ennyi. Szeretnék bocsánatot kérni tőled, amiért sértegettelek. A szakmáról csak annyit, hogy nem kérdőjeleztem meg a tudásodat, műkörmöm pedig már 2 éve nincsen. Viszont szeretném ha elmondanád, hogy egészséges e a műköröm felragasztása. Csak hogy a kérdező tisztán lásson.
2013. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nos, amint látom, benned már nincs annyi, hogy bocsánatot kérj tőlem. Pedig te kezdted a sértegetést, mégis te követelted a bocsánatot. Szánalom.
2013. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Műköröm ragasztóval. Ha az nincs és ha nincs alkalmad venni próbáld meg körömlakkal
2019. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!