Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Most vettem műkörmöt, mivel...

Most vettem műkörmöt, mivel ragasszam föl?

Figyelt kérdés
..pillanat ragasztóval vagy mivel?
2013. ápr. 5. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
neked az IQ d mínuszos? Igen drága szívem pillanatragasztóva, az életbe nem szeded le, ráadásul eegészségtelen!!
2013. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem mínuszos és tudom hogy egészségtelen, de nem adtak hozzá körömre való ragasztót...akkor meg mivel csináljam?-.-
2013. ápr. 5. 14:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ennyire sík nem lehetsz, akkor vegyél máshol... nem mindegyikhez adnak.
2013. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Műkörmöt a hozzá való ragasztóval szokták felragasztani. Nem tudom hol vetted azt a műkörmöt, de általában van a csomagban ragasztó is. Az már más kérdés, hogy rohadt undorító....Ha nincs pénzed műkörmösre, akkor vegyél egy szép színű körömlakkot, és otthon fesd be. Mindegy, te tudod.
2013. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem paraszti válaszokra voltam kíváncsi, hanem arra, hogy mivel ragasszam föl..
2013. ápr. 5. 15:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Atya ég...Leírtam, hogy mivel ragaszd fel. Menj, és vegyél kifejezetten műkörömhöz való ragasztót. Vagy mégis milyen megoldást szeretnél? Pillanatragasztóval és sima ragasztóval nem ragaszthatod fel. Amúgy meg ki a paraszt? Mert én leírtam, hogy mivel kellene...
2013. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

A sok iq fájternek elárulom, hogy a műköröm ragasztó összetétele kottára ugyan az, mint a pillanatragasztóé. (aki nem hiszi, írja be a google-ba, hogy pillanatragasztó biztonsági adatlap, és műköröm ragasztó biztonsági adatlap, és nézze meg, és lepődjön meg)

Úgyhogy kedves kérdező, nyugodtan ragaszd fel azzal, mert ugyan az a kettő.

Egyébként, körmösként mondom, hogy kevés undorítóbb dolog van az ilyen felragasztott tipeknél. :(

2013. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te műkörmös vagy??? Na, akkor elárulok neked valamit. Egyszer egy ilyen vadb@rom műkörmös, mint te, pillanatragasztóval ragasztotta nekem fel a műkörmöt. Meg is kérdeztem, hogy ez nem e ártalmas, természetesen nem...Elfogyott neki a rendes ragasztója, amivel nekem mindig is csinálta. A pillanatragasztótól olyan szinten begyulladt a körömágyam,hogy majd besz@rtam a fájdalomtól. Allergiás reakció lépett fel nálam. Érdekes, amikor sima műköröm ragasztóval csinálta, akkor nem volt semmi baj. A pillanatragasztóban van valami, ami kicseszte a bőrömet. De nyugodtan ajánlgasd neki a pill.ragasztót, majd lerohad a keze....
2013. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Először is, kb 6 éve egy db körmöt nem ragasztottam, mert építek. másodszor, nem a ragasztótól csesződött szét a körmöd, hanem a körmöstől. A pillanatragasztó pedig, nézz utána, ugyan az, mint a műkörömragasztó. ezután pedig, elvárom, hogy bocsánatot kérj tőlem a vadbarom jelző miatt.
2013. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

1.A sértegetést te kezdted.

2.Ez a ragasztásos dolog nálam kb 8 éve volt.

3.Orvos mondta, hogy a pillanatragasztóban levő anyagok irritációt okoznak.

4.Én rossz tapasztalatból írtam, hogy szerintem ne tegye!

5.Több műkörmösnél is jártam már, egyiktől sem hallottam, hogy pillanatragasztót bátran ajánlana műköröm ragasztgatásra, pedig kérdeztem.

6.Bocsánatot nem fogok kérni, mivel ez a pár szavad:"A sok iq fájter" ugyan olyan sértő volt számomra, mint neked a vadbarom...Mert az iq fájter kifejezés egyenlő a butával és szinonimáival. Szóval, majd ha te elnézést kérsz tőlem, akkor én is.

2013. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!