Arany vagy ezüst?

Figyelt kérdés
Nemsokára megcsináltatják a szüleim a családi pecsétgyűrűmet, de nem tudom kiválasztani az anyagát. Én ezüstöt akarok, mert ha rendszeresen akarom hordani, akkor jobban néz ki az ezüst és nem csicsás(főleg, hogy fiatal vagyok). Apám aranyat akar, mert sokkal jobban bírja. Melyik legyen?

2013. márc. 13. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyiket te szeretnéd , mivel te fogod hordani.
2013. márc. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az előző topicos is te vagy? :D Miért teszel fel ilyen nehéz kérdéseket?! :D


Szerintem mindkét változat mellett vannak érvek. Nagyon nehéz tanácsot adni úgy, hogy nem látunk téged, vagy nem látjuk a stílusodat. Szerintem az arany nem csicsás, mindenképpen az arany "a" nemesfém, de lehet, hogy az esüst is jól állna. Azért azt hiszem, az arany nem rontana a gyűrű megjelenésén, és rajtad sem. Én az aranyat javaslom. Majd hozzászoksz! :D

2013. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
gyémánt nincs a lehetőségek között?
2013. márc. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fehérarany?
2013. márc. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát sima arany. Volt egy ehhez kapcsolódó kérdésem, de nem akartam egy kérdésen belül többet kérdezni:) Úgy értem inkább a kérdést, hogy egy fiatalnak nem gáz az arany pecsétgyűrű?
2013. márc. 14. 08:32
 6/9 anonim ***** válasza:
ezüst.
2013. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz az arany pecsétgyűrű! Miért lenne az? Nem értem...
2013. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert túl csicsás:/
2013. márc. 14. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csicsás az arany sem, ha nem abban a puccos cigány stílusú. Inkább elegáns, nemes. Személy szerint mindkét nemesfémet szeretem, tlán az ezüstöt jobban, de az arany is jól áll. Az se mindegy, hogy milyen színeid vannak, meleg tónushoz jobban áll az arany, hideghez az ezüst. Vagy hogy egyébként is milyen a stílusod, akár öltözködés terén is.

De, mivel egy ilyen pecsétgyűrűt akár évtizedekig hordhatsz, én az aranyra voksolnék, mert sokkal strapabíróbb. Az ezüst előbb-utóbb elkopik.

2013. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!