Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet ilyen "űrmintás"...

Hogy lehet ilyen "űrmintás" körmöt csinálni?

Figyelt kérdés
Nincs hozzá ilyen "űrös" lakk vagy mi.Hogy lehet házilag megcsinálni?
2013. márc. 9. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ûrös lakk.. feldobtad a napomat :DD
2013. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ez mennyire működik, de egy biztos: csak akkor fog szépen kinézni, ha jó a kézügyességed.

Nyomtass ki papírra egy űrről készült fotót akkor méretben, hogy éles legyen, és egy körömnyi felületen is látsszon, hogy az ott űrt ábrázol.

Vágj ki kis négyzeteket, majd azokat vagdosd olyanra, hogy igazodjon a körmödhöz. Egyelőre tedd félre ezeket.

Átlátszó körömlakkal kend át a körmöd, majd rögtön nyomd is rá a hozzá passzoló papírkát. Várj, amíg megszárad.

Ha megszáradt, kend át a körmödhöz ragadt papírt átlátszó, fényes fedőlakkal.

Nem vagyok biztos benne, hogy működik, ezért elsőre csak az egyik körmödön próbáld ki szerintem. :)

2013. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ûrös lakk.. feldobtad a napomat :DD
2013. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
google: galaxy nail art :D
2013. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!