Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SOS jól állna nekem ez a...

SOS jól állna nekem ez a szemüvegkeret? Divatos? 17/L

Figyelt kérdés

szóval átlagos magas lány vagyok,picit széles arccal. és sajnos -6,5ös az egyik szemem, és a vekonyitas baromi draga, ezért gondoltam ilyen keretre. hosszú barna hajam van,oldalfufruval, és kék szeemem

divatos az ilyesmi? linkelek par kepet. ilyet néztem ki ma, félre rakattam. full fekete, mindenhol keret, műanyag.

sajnos nem jon el senki velem hogy jó e, ezért érdekelne mindenki véleménye.

[link]


2013. márc. 5. 16:15
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]


ja es nincs szerintetek titkárnős beütése? vagy gáz hogy mindehol keret van?

azért mert egyik szemem 4 éve nem romlott, de a masikat 1 évente csereltetem. és nem akarnék 60ezret fizetni a szemuvegert,amikor ugyis kell új..

a stílusom meg nagyon magamutogato .szval általában mindenem kint van. nem vagyok túl visszafogott

2013. márc. 5. 16:19
 2/8 anonim ***** válasza:
abszolút az arcodtól függ. így nem tudok segíteni
2013. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

most olyanom van,hogy oldalt vékony muanyag, alul nincs keret. es most is fekete.

de kb 5 éve ilyesmi stilusut hordok,ezért gondoltam újra

2013. márc. 5. 16:20
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]

100%ban ilyen a forma.

aki nem tud segiteni, legalabb annyit írjon légyszi,hogy tetszik e neki a keret.

köszi,megy a zöld

2013. márc. 5. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a keret tetszik:)
2013. márc. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ilyen szemüvegben a szexnek különös íze van ;)

jó lesz ez, hidd el

2013. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a szemüvegem, és szerintem jól néz ki:)
2013. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat:))

holnap megveszem:) egyszer volt pirosas-korallos szemuvegem...fuu az borzaszto volt,pedig egy szép,márkás keret volt. a fekete tuti jol all:)

de johet még vélemény!

2013. márc. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!