Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bourjois Healthy Mix Serum...

Bourjois Healthy Mix Serum alapozó fel annyira, mint a Maybelline Affinton?

Figyelt kérdés

#Maybelline #Bourjois #alapozo #bourjois healthy mix serum #affinton
2013. márc. 5. 11:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Upsz, elírtam a kérdést, mert siettem. Bocsi. Szóval fed-e annyira, mint a Maybelline? Mert problémás az arcbőröm, és minimum arra a fedésre szükségem van :) Köszi előre is a válaszokat :)
2013. márc. 5. 12:20
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nekem Bourjois alapozóm van és teljesen megvagyok vele elégedve, tök jól fed, pedig nekem elég piros a bőröm meg pattanásos. Ráadásul nagyon kevés elég belőle és sokáig kitart, én minden nap használom. AZt sajnos nem tudom a Maybelline mennyire fed :)
2013. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maybelline alapozóm még nem volt, úgyh arról nem igazán tudok nyilatkozni. A Bourjois Healthy Mix Serum jól fed, viszont a Flower Perfection (ugyanúgy Bourjois) még annál is jobban fed. Az utóbbival viszont vigyázni kell akkor, ha száraz inkább a bőröd, mert könnyen kiszáríthatja. Én mindkettőt próbáltam már, és nagyon jók szerintem.
2013. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm megnézem ezt is krémmánián :) És árban nem tudjátok, hogy mozognak? Mert oda 2000 és 5000 Ft között van írva, de ez elég tág fogalom :)
2013. márc. 7. 07:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ami érdeked lehet számodra: a Bourjous alapozòk ugyanolyan kifogástalan minőségűek mint a Chanel alapozòk, márpedig azok hihetetlen jòk. (ezt maga a Chanel "fősminkese" is aláírja!)

A Healthy Mix Serum 10-es skálán 4-es fedést ad, 3800 ft és Chanel Vitalumiere alapozò szinte egzakt kopija.

A Healthy Mix 5/6-osan fed, és a Chanel Vitalumiere Aqua alapozò kopija. Àra 3200 ft. Mindkettőt nagyon ajánlom. Ès ha a pattanásaid akarod elfedni ne az alapozòfal tedd, ha vastagon fenyomod az arcodra abbòl semmi jò nem fog kisülni. A legtermészetesebb és legtartòsabb mòdszer az ha egy nagyon szép vékonyan fedő alapozòt viszel fel és a pattanásokat korrektorral feded el. Ebből is a legjobb ha Vichy Dermablend alapozòt veszel és korrektornak használod a pattanásokon meer annyira pigmetált hogy egy icipici is elég belőle, ezáltal nagyon természetes lesz, hiszen vékonyan kerül fel. Ez ráadásul egy alapozò, így ha megveszed évekig tart majd :)

2013. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem, ezek a Chanel alapozók már nem az én pénztárcámnak valók, 3.500 - 3.800-tól nem nagyon akarok többet kiadni. De olvasom krémmánián, hogy nagyon jók, de szerintem beérem a Bourjois Heathy Mix Serum-mal is, csak jussak egy Müller közelébe, mert felénk nem nagyon van sajnos :)
2013. márc. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!