Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nehéz golyózáras fülpiercinget...

Nehéz golyózáras fülpiercinget cserélni?

Figyelt kérdés
úgy értem egyedül hogyan tudnám kicserélni?(fülcimpámban van és át szeretném tenni porcba) ha van már ilyen kérdés bocsi de én nem láttam. elég ha belinkelitek a hasonló kérdéseket !! köszi előre!

2013. márc. 3. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha izzad a kezed és szorosan rá van tekerve, akkor parás szokott lenni, meg figyelni, hogy ki ne guruljon a kezedből. Nekem elég vészes szokott lenni a kiszedése.
2013. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi ! :)
2013. márc. 3. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem porcban volt és nem tudtam kiszedni magamnak, igaz nekem érzékeny volt még akkor eléggé.
2013. márc. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem, nem nehéz. A golyózár lényege a kivételen van. Mivel csak egy golyó zárja le a karikát, így csak megfogod a karikát és kipattintod a golyót. Visszafelé nehezebb lesz, de nem sokkal. Viszont egy patkónál már tényleg több gond lehet, mivel ha jól rá van szorítva a két golyó, akkor gumikesztyűben szárazon, tiszta ékszerrel tudod csak megoldani. (esetleg valami eléggé jól tapadó papírneművel, vagy gyapjúval. Esetleg gumírozott fogóval.)


De ha végképp meggyűlne vele a bajod, akkor egy jobb helyen ingyen, máshol párszáz ft-ért kicseréli a piercer neked, bár akkor inkább kérj meg valakit, hogy segítsen (olcsóbb ;) )


Bármi egyéb kérdésed lenne, írj privátban ;)


- The Blueskin -

2013. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahová én járok az igényes hely és ingyen kicserélik. Sőt amikor kértem, hogy mutassa meg hogyan kell, hogy ne jöjjek mindig cseréltetni, akkor azt mondta a piercer, hogy csak ne gyötörjem maga, jöjjek csak vissza ha kell. :))
2013. márc. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!
2013. márc. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!