Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok és tegnap...

13 éves vagyok és tegnap csináltattam köldökpiercinget. Milenne erről a véleményed?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 20:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
anyám ne vedd a szádra így mert énsem tettem oké?
2013. márc. 2. 22:29
 12/19 A kérdező kommentje:

nemtudom hogy egy ilyen hol csúnya.. [link]

bocsi de nem találtam jobb képet.. azért csináltattam mert nekemis ilyen lapos a hasam.. meg tetszik.

de azért nem kell rögtön csitrizni..:)

2013. márc. 2. 22:31
 13/19 anonim ***** válasza:
ja szép lenne, ha olyan lenne mint a képen. mivel a képen a csajnak van melle. a 13 éveseknek meg alig kezd el nőni valami szunyogcsipés XD amúgy meg sokakat érdekelt :S
2013. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
hogy lehetsz ekkora retardált? én a HASRA értettem de agyon iskolázott fogyatékos. Láttál már? NEM. Akkor ülj le és kussolj. Az értelmi szinted megütheti a nullát.
2013. márc. 3. 10:16
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Na most már aztán vegyél vissza a pofádból, te kis szaros 13 éves szűrk*rva, amíg szépen mondom! Hol f*szba érzed magad, mi? Otthon viselkedj így a k*rva anyáddal, ne itt, hogy b*sználak szájba!
2013. márc. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
HOGY LEHETSZ EKKORA RETARDÁLT? én meg az össz képre értettem. és szerintem egy köldök pc, ami szexuálisan felhivó jellegű nem való egy taknyos 13 éves deszka szűzk*rvára.
2013. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
remek!:DD
2013. márc. 3. 20:38
 18/19 anonim válasza:
Szerintem nem kell le mondani őt mert piercingje van, és mert kitett egy képet ami tetszik neki és olyat akart! nem ajánlanám 13 évesen, meg nem is engedném, de ha tetszik hát legyen :) és még valami, a köldök piercingben nincs semmi sexuális, csak szép és ennyi :) viseld egészséggel kis csaj!
2013. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
nekem is lesz tavasszal és én addigra már 14 leszek.szerintem is jól néz ki és nem k*rvás vagy ri*ancos ... íratok üzit ? csak mert kérdezni akarok a köldök piercingeddel kapcsolatban :)
2013. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!