Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok és tegnap...

13 éves vagyok és tegnap csináltattam köldökpiercinget. Milenne erről a véleményed?

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 20:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%

Több lányt is ismerek, akinek van, ennyi idősen, de ők elég k*vásak. Persze nem állítom, hogy te is olyan vagy, csak megjegyeztem. De szerintem elég szánalmas, és csúnya is. De ez az én véleményem. Tuti, hogy soha az életemben nem csináltatnék. Főleg nem ennyi idősen.

14/l

2013. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Semmi. Te dolgod. Ha gyerekem lenne, 16 éves koráig nem engedném, utána ha akarja, kézenfogva viszem el átszúratni az akármijét, de addig nem.
2013. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha Neked tetszik egészségedre. Én még vártam volna vele, de ha nem tetszik kiveszed és kész. Nincs belőle semmi baj. Viseld egészséggel és figyelj oda rá, nehogy baj legyen belőle.


18/L

2013. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nem ismerünk, a te dolgod. ha neked tetszik, örülj neki. nem is értem miért tetted fel ezt a kérdést. a jövőben ne mások véleményére hanem a sajátodra adj
2013. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm!:)
2013. márc. 2. 20:52
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
az, hogy egy csordaszellemiségű, buta kis tinipics@ vagy.
2013. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Először az ugrana be, hogy hogy beszélted rá a szüleidet? :D

De azon kívül a te dolgod, ha ettől érzed jól magad, akkor nem ítélhetlek el. Mondjuk ilyen idősen én sem mertem volna csináltatni, mondjuk köldökbe most sem.

15/L

2013. márc. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

utolsó elöttinek: aztse tudod kivagyok + nem ismersz.:) attól hogy van egy lyuk ott attól még nem leszek se k*rva se r*banc se pedig p*csa .;)))

utolsó: huha hát az hosszú.. igazából az volt a legjobb,hogy anyának is tetszett..:DD

igazából én ilyen bátor tipus vagyok.:D

2013. márc. 2. 21:38
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Egészségedre.

Őszintén akkor mondanék véleményt hogyha ismernélek, ha egy k*rvának akkor azt mondanám, hogy ezzel is csak a ribizliségi faktorod akarod fokozni.

Ha egy rendes lánynak, akkor pont tennék rá, ha tetszik neked hát legyen.

2013. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Anyád se normális, hogy engedte...
2013. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!