Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Első ránézésre mit mondanál...

Első ránézésre mit mondanál erről az óráról, férfi, vagy női?

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 23. 23:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
női óra, nincsenek rajta számok.
2013. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A dizájn inkább nőies (csillogós, márkaneves, kristályos, többszínű...), a mérete picit férfiasabb. De mivel már a nők is szoktak hordani maszkulinabb (méretben) darabokat, ezért én inkább nőinek mondanám. Ha neked tetszik, vedd meg, de azért azt tudnod kell, hogy az emberek nagy többsége nem fogja férfiasnak tartani.
2013. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

egy úgy női ahogy van. már bocs, de szted 10ből hány ember nézné homárnak, ha strasszos csillivilli órában jelenne meg egy pasi?

a méret irreleváns, a kidolgozás és a stílus alapján ez tutkó, h női. legalábbis ha a párom egy ilyenben hazajönne tuti, h elküldeném a Capellába és javasolnám, h ott keressen magának új menyasszonyt :P

2013. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én travis helyett a stricis kifejezést használnám, szőrmebundával és lila kalappal tudom elképzelni. :D
2013. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!