Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tippeket kérnék köröm erősítés...

Tippeket kérnék köröm erősítéssel kapcsolatban! Lehetőleg házilag mert kisbabáim vannak (3,5 hónaposak) és nem tudok menni manikűröshöz! Tipp?

Figyelt kérdés
Köröm erősítő vitamint szedek egy ideje de eddig nem látom hogy használt volna!
2009. szept. 7. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
már vannak körömerősítő lakkok vegyél azt! Nekem az segít
2009. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Friss citromlevébe időnként áztasd be a körmeidet, tisztít és ápol. Ezenkívül jó az olíva olaj is a száraz bőr redőire. Erősítő hatása leginkább a lakkoknak van, tudtommal, de nem vagyok szakember.
2009. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
ami nekem nagyon bejött: egy időben sokat ittam kubut és fruppy-t(ez olcsóbb,mint a kubu, rossmannban, dm.ben, tescoban stb. kapható, egy kis üveggel úgy 110ft). Egy idő után észrevettem, hogy erősödnek a körmeim. Azóta mindig ilyet iszok, ha azt akarom, hogy hosszúak,egészségesek és erősek legyenek a körmeim. Az egyetlen baj, hogy a hatása nem azonnal jelentkezik, hanem kb,2-3 hét után fogod észrevenni. Én úgy szoktam, hogy hetente egy kis üveggel megiszok, annyi elég.
2009. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az nem is lenne gond hogy pár hét múlva hat!:) Mert én a revalidot szedtem körömre hajra kb. 4 hónapig de nem vettem észre változást a körmömön,igaz a hajam nem hullik úgy.Meg egyébként is jegelni kellett a szedését a terhességem miatt.:S:S
2009. szept. 7. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám, nagyon puhák és töredezettek voltak, aztán ajánlottak nekem egy körömerősítő lakkot, és szinte rögtön használt! Moyra márkájú, nagyon olcsó is, olyan 300-400 Ft-ért vettem, átlátszó narancssárgás színe van, és nagyon jó illata van, nem olyan, mint a körömlakkoknak. A hátuljára az van írva, hogy körömágy puhító olaj. Dm-ben, Rossmann-ban tuti van. Remélem segítettem. :)
2009. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm
2009. szept. 8. 14:23
 7/7 anonim válasza:

Szia :) Épp egy ugyanilyen kérdéshez írtam előzőleg is. :)

Valószínűleg a DM-ben szintén lehet venni polírozó reszelőt. :) Fényesíti a körmeidet, és ha elég gyakran használod (2naponta, bár lehet azt hetente is) akkor tényleg csodákat tud művelni!! :)Az által, hogy fényesíti, valahogyan erősíti is, és kevésbé szakad be, törik le. Sőt keményíti is, vagy vastagítja nem tudom, de nem lesz puha a körmöd. :) Remélem tudtam segíteni. :)

2010. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!