Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Küldene nekem valaki mükörömép...

Küldene nekem valaki mükörömépítés oktató könyvet word formátumban?

Figyelt kérdés
jó akézügyességem és szeretném megtanulni hogyan kell csinálni
2009. szept. 6. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

annyira nem értem akik ilyen műköröm építéssel kapcsolatban kérdeznek. És nem értik hogy miért nem válaszol rá aki ért hozzá. Én műkörmözöm, elvégeztem 180.000ft ért egy tanfolyamot, és mért kéne "ingyen" elmondanom hogy "mi hogy merre"?!


Lelehet pontozni, de ha mindenki belegondol hogy éppen amihez ért mennyit tanult és mennyi időt fektetett bele, nem fogja elmondani. És ez szerintem nagyon KORREKT. És ez nem azon múlik ki mennyire aranyos meg segítőkész...

2009. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóhoz, ha valaki ezzel akar foglalkozni, ne gondolja azt hogy ingyen elmond neki bárki bármit ami ezzel kapcsolatos. mert aki ezt megtanulta nem kevés időbe és pénzbe volt neki ahhoz hogy ingyen tanácsokat osztogasson bárkinek is.
2009. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!