Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha valaki szulni megy es...

Ha valaki szulni megy es mukorme van akkor szules elott le kell vetetni a mukormot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudok ilyesmiről, de miért is kellene? Nem látom az összefüggést...
2009. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
szerintem nem kell leszedetni. miért kéne?
2009. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom, hogy le kell venni. Mi azt tanultunk, hogy műtét meg szülés meg ilyenkor mindig látszódnia kell a körömnek, szóval a festéket is kell kell mosni. Azért kell látszódnia, mert ha elkékül akkor baj van! 17/L
2009. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Utolsónak teljesen igaza van!! Még a lakkot is le kell mosni,nemhogy műköröm...
2009. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5 hónapja szültem.

Nem kell leszedni, sem a műkörmöt, sem a lakkot amennyiben az átlátszó!!!

Szinesre azért nem szabad festeni, sem a kezeden, sem a lábadon, mert ha valami baj van, rögtön a körmödet nézik, mert az elszineződik. Csináltasd meg előtte nyugodtan, mert ha megszültél, úgysem lesz időd egy darabig semmire. Ezért szoktak előtte minden ilyesmit elrendezni : körmös, fodrász...stb. :)

Véleményem szerint egy sima franciát nyugodtan csináltathatsz, minta nélkül, mindenki igy szokta, aki körmözik.

Minden jót.

2009. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!