Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki megtudná mondani hogy...

Isdora48 kérdése:

Valaki megtudná mondani hogy az E. L. F. kozmetika termékei milyenek?

Figyelt kérdés
Én legalább is úgy gondolom mivel világmárka.

2013. jan. 26. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jókat olvastam róluk. Több sminkes blog foglalkozott vele. Ird be a ggole-ba, h "elf smink blog" és sztem ki fog adni jópárat.
2013. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon olcsón lehet hozzájutni elég jó minőségű sminkcuccokhoz,de mint minden márkánál itt is ki lehet fogni kevésbé sikerült darabokat,úgyhogy célszerű utánaolvasni a konkrét terméknek mielőtt megveszed,de ha valami nem is válik be,akkor sem dobsz ki az ablakon egy rakás pénzt. Érdemes kipróbálni. Én makeuplaza.hu -ról szoktam rendelni,itt olcsóbb,mint a saját honlapján,de ott meg több minden van. Szemceruzám,szemhéjalapozóm és szájfényem van tőlük,ezekkel elégedett vagyok.
2013. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. jan. 27. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szutyok kínai márka. Pici (mármint nagyon kicsi mennyiség) olcsó és rossz. Sokkal jobbakat kapni az aluljárókban. Amerikában a száz Ft-os boltokban lehet ezeket kapni. Totál műanyagos, ócskaságok. Az a tipikus kínai tucatáru, csak képeken valahogy vonzóak. De élőben, pfúj! Persze ettől még meg lehet venni, csak erre lehet számítani. Akkor már veszek olcsóbban egy ugyan ilyen trutyi márkát.
2015. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!