Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan lehet megállapítani...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Honnan lehet megállapítani egy parfümillatát, ha valahol már érezte az ember?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék venni amilyet éreztem a villamoson. Hogy állapítsam meg hogy az volt-e az? Egy édes illat volt, elég jellegzetes.

2013. jan. 21. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha újra megérzed egyből eszedbe fog jutni! Én ha érzek egy kellemes illatot, mindig kötöm egy érzelemhez, vagy hasonlítom egy közönséges dologhoz, és így könnyebben fel tudom majd idézni. (meg persze ha az eladónak mondod h egy fűszeres, vagy virágos illatot keresel, máris jobban tud segíteni!)
2013. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na igen, de a boltban honnan tudom ez az? hol van olyan hely ahol lehet tesztelni, mert vennek belole
2013. jan. 22. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
oh én meg segítenék, de honnan tudhatnám hogy mit éreztél? :/
2013. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mitha szív alakja lett volna az üvegnek vagy az volt rá rajzolva, piros v. annak valamelyik árnyalatával.
2013. jan. 23. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!