Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Undorító a nyelvpiercing? :o

Undorító a nyelvpiercing? :o

Figyelt kérdés
Szóval nekem most nagyon tetszik a nyelv piercing. De a legtöbb ember szerint undorító.. Vannak hátrányai, tudom. De valahogy tetszik. Nem az orális sex meg ilyenek miatt akarok, csak pusztán divatból. De azért szeretném tudni másoknak a véleményét is. Lehet h csak azok szerint undorító, akiktől eddig kérdeztem. 16/L

2013. jan. 21. 14:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A divat nekem egyenlő a tetszéssel. Úgyértem h ha nem lenne ennyire elterjedt akkor nem gondolkoztam volna el rajta és nem tetszett volna meg. Nagyon bírom a fájdalmat (nemúgy értem h vágdosom magam meg ilyenek). Sztem nagyon jólehet ha vkinek pc van a nyelvében de sokan nem így gondolják..
2013. jan. 22. 14:15
 12/16 anonim ***** válasza:
nekem már másfél éve van, nagyon imádom, egyáltalán nem bántam meg. és másokon is nagyon tetszik :) viszont az tényleg csúnya tud lenni, ha valakinek mindenféle színes golyók vannak a nyelvében. nekem egy teljesen egyszerű orvosi fém (ezüst színű) ékszer van benne.
2013. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok! Nekem is 14 évesen lett először piercingem, nem volt olyan hely, ahol ne lettem volna kilyuggatva, és MEGENGEDTÉK, pedig nem tetszik nekik! Mert ők is úgy vannak vele, ha nem tetszik, kiveszem, összeforr, a heg meg már az én problémám. Úgyis megtettem volna, ha tiltják is.
2013. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, attól meg pláne a hideg ráz, amikor valaki játszik vele a szájában, jujj:D
2013. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Anikó 123 válasza:
én most csináltattam és mindenkinek nagyon tetszik, a pasik meg egyenesen oda vannak érte :D :P mondjuk engem nem érdekelt ki mit gondol, hirtelen ötlet volt, de imádom!! :)
2013. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
én speciel tegnap szurattam, annak ellenére h a szüleim nem preferálták. és nagyon tetszik. Nem hiszem h meg fogom bánni. nekem egy metál kék titán van benne. az igazi szenvedés csak most jön, amikor beszélni, s enni sem fogok tudni. s most konkrét válasz a kérdésedre: Egyáltalán nem undorító!!
2013. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!