Ilyen alapozót?

Figyelt kérdés

tudnátok ilyen színű matt alapozót mondani ? kérlek minél többet , soha nem találok normálisat :(



[link]



2013. jan. 18. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:

egy képről nem lehet megállapítani, hogy milyen színű egy alapozó

egy biztos, hogy Kim bőréhez jól megy, de lehet, hogy ez az árnyalat a tiédhez nem passzolna


Jó alapozók szerintem:


olcsó - Manhattan Endless Stay


közepes - Max Factor Lasting Performance


drága - Clarins Haut Tenue

2013. jan. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MAC alapozóból millió színű van, keress hozzád illőt.
2013. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)


MAC alapozót esetleg tudnék internetről rendelni, csak mert a mi kisvárosunkban ilyen alapozókat nem kapni:/

2013. jan. 19. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:

szia, én is így voltam......sokáig kerestem az ideális alapozót de valahogy sosem találtam olyat, ami nekem is tetszett volna...

karácsonyra kaptam avon-os alapozót(calming effects) és 'nude'színű.....ez nekem nagyon bevált...nem tűnik tőle száraznak vagy zsírosnak a bőröm, hanem egy normális, hibák nélküli bőrt ad :)

de a garnier BB krém is jó (csak egy kicsit száraz hatást ad)

2013. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszod:)
2013. jan. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!